Статус стосунків “все складно”? Час у подорож!

Збір коштів на потреби армії України
11.06.2018

Статус стосунків “все складно”? Час у подорож!

Весна – пора кохання, але ось вона вже позаду, а тепле і сонячне літо не завжди приносить у стосунки мир і злагоду. Ми вирішили дізнатися, що ж робити у розпал спекотного сезону, коли статус ваших стосунків невблаганно зупинився на позначці «все складно».

Команда порталу Doba.ua розповіла нам, щоб врятувати своє кохання, варто вирушити у подорож. Тож давайте розберемося, куди і як, і чи справді спільна поїздка здатна врятувати стосунки?

Планування

Звичайно, почати подорож потрібно з обдумування кожної її деталі. Якщо маєте таку можливість, варто взятися за це разом, а як обставини не дозволяють такої розкоші, підійдіть до планування з подвійною відповідальністю. Якщо конфлікт несерйозний, його можна вирішити навіть на цьому етапі, головне – проявляти максимальну увагу та повагу до коханої людини. Приміром, якщо вирішили зняти квартиру в Чернівцях і провести затишні вихідні, не полінуйтеся врахувати смаки своєї половинки і в питанні дизайну, і у виборі розваг.

Але не варто також забувати, що часто сварки трапляються саме під час спільних обговорень планів на найближче майбутнє, тож будьте обережні і не намагайтеся перетягти ковдру на себе. Проаналізуйте свою звичайну поведінку та спробуйте уникнути неприємних ситуацій, які можуть загострити конфлікт.

зняти квартиру

 

Випробування

Будь-яка подорож – це пригода, в якій обов’язково трапляються і приємні, і напружені моменти. Ні для кого не секрет, що спільні спогади та емоції роблять людей ближчими. Тож спільно отримані враження дійсно здатні зміцнити ваші стосунки. Про що ж потрібно пам’ятати під час мандрівки, аби усі зміни після неї відбувалися лише на краще?

  • Не перебувайте в дискомфорті

Якщо ви давно мріяли поїздити автостопом чи заночувати у хостелі чи залі очікування місцевого вокзалу, обов’язково це зробіть! Але наступного разу, бо такі умови можуть завадити налагодженню ваших стосунків. Адже якщо ваша половинка не виспалася, замерзла чи залишилася з вечора голодною, шанси посваритися суттєво зростають. Тому якщо по дорозі на Захід вам доводиться робити пересадки з довгим очікуванням, можна подумати про це заздалегідь, зняти квартиру в Кам’янець-Подільському і добре виспатися, при цьому отримуючи нагоду прогулятися новим містом.

Не будуйте «стіну»

 

  • Не будуйте «стіну»

Інша крайність – відсторонитися від партнера і робити вигляд, ніби ви взагалі не разом приїхали. Цю помилку часто здійснюють мандрівники, що їдуть за турами «все включено»: ні фуршет, ні масові екскурсії чи плавання у басейні з купою людей не допоможуть покращити ваші стосунки. А ось створити відчуття чужинця у вашому номері – з легкістю. Тож не варто обирати курорти, де ви не зможете побути вдвох, краще вирушити в незнайоме місто неподалік власного. Приміром, зняти квартиру в Тернополі і влаштувати собі романтичний вікенд.

  • Не шукайте винного

Запізнилися на потяг, не змогли знайти вільне житло чи загубили валізу? Навіть якщо саме ваша половинка винна в цих та інших гріхах, не варто акцентувати на цьому увагу, краще спробувати разом знайти вихід із ситуації, що склалася. А якщо у проблемі винні ви, краще м’яко визнати свою провину, але не намагайтеся переконати партнера, що це величезна помилка і ви каєтеся, бо в його очах це почне виглядати як серйозна проблема, яку ви створили.

Пара в автомобиле

 

Фініш

Не чекайте від мандрівки миттєвого результату. Навпаки, після повернення можете на кілька днів, чи навіть тижнів, зникнути або звести спільно проведений час до мінімуму. Дайте можливість за вами заскучити. Тож успіхів вам у порятунку стосунків та щирого кохання.

Влюбленные на берегу

переглядів: 1 388

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *