ТОП-5 лайфхаків краси від Лілі-Роуз Депп

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2018

ТОП-5 лайфхаків краси від Лілі-Роуз Депп

Юна дочка Ванесси Параді і Джонні Деппа – Лілі-Роуз Депп вже 3 роки посланниця Chanel. У ній змішалися гени чарівної француженки і геніального американця, яким Лілі-Роуз може дякувати за свою цікаву зовнішність.  Дочка Деппа вже не раз знімалася для модних глянців, а також встигла засвітитися у кіно. Однак, найбільше Лілі пишається своєю роботою з Карлом Лагерфельдом.

“В першій рекламній кампанії Chanel я знялася у 15 років. І це було справжнім божевіллям для 15-річної дівчинки. Я була дуже схвильована і не могла повірити, що мене запрошують. Мама познайомила мене з Карлом Лагерфельдом, коли мені було вісім років. Він дуже милий. Рідко зустрічаються такі люди, настільки щирі і привітні”, — розповідає Лілі.

Мама – джерело натхнення

Лілі Роуз часто говорить в інтерв’ю, що основне джерело натхнення для неї мама. Вона вважає Ванессу Параді іконою стилю і французького шарму, тому часто бере у неї модні рішення. Приміром, Лілі, як і мама, наносить рум’яна не тільки на яблучка щік, але і на верхню повіку і під брову. Цим прийомом вона робить погляд яскравішим.

Змивати макіяж перед сном

Лілі говорить, що основне її правило догляду за шкірою – це завжди змивати макіяж перед сном.

Використовувати перуки

Лілі зізнається, що ніколи не пофарбує свій натуральний колір волосся, а якщо їй захочеться експериментів вона просто одягне перуку.

Результат пошуку зображень за запитом "лили-роуз депп"

Мікс стилів

Як і будь-яка француженка, Лілі використовує легкий натурний макіяж, роблячи акцент на яскравій деталі. Найбільше дочка Деппа любить носити червону помаду.

Парфум 

В 2016 році Лілі-Роуз погодилася стати обличчям рекламної кампанії нової версії Chanel N°5, тому не дивно, що вона не розлучається з цим ароматом.

, , , , переглядів: 1 355

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *