Топ-5 лайфхаків, як зберігати взуття

Збір коштів на потреби армії України
14.08.2018

Топ-5 лайфхаків, як зберігати взуття

Взуття зіпсується, якщо перед зберіганням не очистити його від пилу і бруду. Це в першу чергу відноситься до шкіряного або замшевого взуття, однак, взуття з будь-якого матеріалу слід зберігати в чистому вигляді. Навіть якщо забираєте взуття в шафу на ніч і знову збираєтеся одягнути на наступний ранок, то знову ж таки потрібно почистити його. Перед зберіганням, залиште, щоб взуття висохло.

Розділіть взуття сезонно. Якщо раніше ви просто кидали ваші кросівки, чоботи і шпильки в одну велику корзину, а потім довго шукали потрібну вам пару, то прийшов час відсортувати вашу взуття. Зберігання взуття, сортованого по сезону, допоможе зберегти його в найкращому вигляді.

Знайдіть темне місце, з регульованою температурою. Взуття потрібно зберігати подалі від прямих сонячних променів і в такому місці, де немає різких температурних коливань. Найкраще місце – це темна прохолодний шафа. Якщо у вас немає достатньо місця в шафі, то взуття можна зберігати під ліжком або у вбудованій шафі в спальні.

Якщо ви збираєтеся прибрати взуття на місяць або більше, то оберніть його в безкислотний антикорозійний папір. Просто переконайтеся, що папір не містить кислотних похідних у своєму складі, інакше, кислота зруйнує матеріал, з якого виготовлено взуття. Не використовуйте газети, ви можете зіпсувати колір вашого взуття.

Якщо у вас є пара гарних черевик, зберігати їх потрібно у вертикальному положенні. Якщо ж так не робити, то через кілька місяців на них утворюються складки, які не можна буде випрямити. Якщо ви не хочете купувати спеціальне пристосування для зберігання черевик у вертикальному положенні, то можете надіти їх на чисті сухі пляшки з-під вина.

, , переглядів: 1 725

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *