ТОП Найктуальніших шкільних лайфхаків

Збір коштів на потреби армії України
10.11.2017

ТОП Найктуальніших шкільних лайфхаків

Занадто важко в школі? Велике навантаження і не вистачає часу на власні захоплення? Ось декілька порад, які допоможуть спростити ваше життя хоч на трішечки 🙂

1.  Хочете викликати велику повагу у вчителів?  Якщо ви один із тих, кому важливо як на вас дивляться вчителі, то краще одного разу залишитись на годинку в школі і зробити вигляд, що робите уроки, підійти позаурочно до вчителя і перепитати про ті чи інші формули, наприклад. Вже на наступний день у очах у викладача ви будете іншим, адже він зверне увагу на вашу уважність та допитливість.

2. Не зарядили телефон – не біда. Виключте його під час зарядки або включіть режим польоту, перший варіант прискорить зарядку в 3 рази, другий – в 2!

3. Хочете вивчити вірш швидко та якісно? Раніше такі шкільні лайфхаки звучали так “розказуйте його перед дзеркалом”, “почитайте перед сном і покладіть під подушку”. Але ж ми з вами  сучасні люди, “Запишіть читання вірша на диктофон і вчіть його разом зі своїм голосом. Це як запам’ятовувати текст пісні, тільки без музики”.

4. Хочеш списати? Сідай на передні парти. Що? Ви категорично вважаєте, що це неправильно? А тепер дивіться – хто сидить на передніх партах? Ботани і задроти, а за ким вчитель буде найменше слідкувати? Ну ви зрозуміли. Головне не сідати на центральний ряд. Краще сісти на боковий, де багато підручників і журналів, нам же ж списати все ж таки треба.

5. Шкільні лайфхаки бувають як нові, так і старі. Цей, наприклад, став можливим лише зараз, коли у кожного школяра є смартфон. Налаштуйте інтерфейс під себе, це дозволить вам зменшити час входу-виходу, що дозволить лишній раз не спалитись під час спроби списати.

6. Дівчатка, лайфхак для вас. На важливу контрольну одягаєте спідничку чи сукню. Для чого? Завчасно пишете шпаргалку на міні-листку і приклеюєте її до ноги. Під час завдань просто вирішили поправити спідницю і підглянули на правильні відповіді.

Певно на цьому все. Надіємось, наші лайфхаки вам допоможуть в школі! Головне пам’ятайте – школа не вічна і колись ви будете згадувати шкільні часи з посмішкою 🙂

 

, , , , , переглядів: 2 185

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *