Тренди 2020 року на чоловічі зачіски та стрижки

Збір коштів на потреби армії України
01.02.2020

Модні рішення, які допоможуть твоїй зачісці бути у тренді

Не тільки жінки дбають про свої зачіски. Останнім часом сильна стать приділяє часу зачіскам не менше, ніж дівчата, інформує Ukr.Media. Як відомо, попит народжує пропозицію. На сьогодні варіацій чоловічих зачісок задосить. Нижче зазначені наймодніші тенденції, серед яких можна вибрати відповідне укладання та стрижку для себе.

Помпадур

Актуальні варіанти стрижки помпадур різноманітні. Проте особливість у них одна — подовжені пасма волосся зверху, які вимагають робити регулярне укладання. Волосся можна зачесати назад, набік або вгору. Проте в будь-якому випадку потрібен постійний догляд.

Довге волосся

Ефектно й сучасно в актуальному сезоні виглядають чоловіки з довгим волоссям. Більше того, це один із найпопулярніших варіантів зачісок. Стрижка може бути каскадної, до плечей і нижче. Проте важливо, щоб волосся не було дуже рідкісним і тонким, в іншому випадку це буде безглуздим.

Плетіння

У актуальному сезоні в моді варіації плетіння. Чоловіки крім хвостика можуть заплести кіску. Особливо модно та ефектно виглядає кіска в стилі «риб’ячий хвостик». Плетіння можна зробити у верхній частині голови. Для створення зачіски підійде і довге волосся або стрижка помпадур.

Напівбокс і бокс

Короткі стрижки завжди актуальні серед чоловіків. Проте в цьому сезоні вони ще й модні, якщо це бокс чи напівбокс. Крім того, перераховані стрижки підкреслюють риси обличчя.

Hair tattoo

Для такої стрижки характерні зроблені машинкою візерунки на потилиці або в зоні скронь. Довірити стрижку краще всього досвідченому майстру, оскільки один невірний рух — і все можна зіпсувати.

Горщик

Мода циклічна, і стрижки не виняток. Знову стала актуальною стрижка «горщик». Для неї характерний різкий перехід від шапочки до потиличної частини.

Ірокез

Зачіска відмінно підходить під неформальний стиль. Є чимало цікавих варіантів її виконання: від стриманих до виразних. Необов’язково формувати класичний ірокез: робити стирчаще «гостре» волосся та голити боки. Зачіску можна зробити навіть із кучерявим волоссям. Бока не голити, а підстригти ножицями, залишивши 0,5 дюйма.

Фарбування

Якщо хочеться внести в стрижку стильний акцент, можна застосувати фарбування. Можна зробити рудуваті пасма, коричневі, білі. Актуальний тренд: фарбування верхніх пасом у стрижці помпадур. Є і більш сміливі рішення: фарбування пасом у жовтий, червоний і навіть зелений кольори.

Асиметричні стрижки

Із допомогою асиметрії можна надати волоссю об’єм і виразність. Таким способом можна зробити чубок, зріз або ж проділ. Доповнити асиметрію можна фарбуванням.

Бічний проділ

У цьому сезоні в моді бічний проділ. Найчастіше майстри роблять стрижки андеркат або ж гітлерюгенд. Це хороший вибір для створення стильного й елегантного образу.

, , , , переглядів: 7 258

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *