Тренди весни 2019: які штани будуть модними у новому сезоні і з чим їх носити

Збір коштів на потреби армії України
26.03.2019

Тренди весни 2019: які штани будуть модними у новому сезоні і з чим їх носити

Телеведуча і дизайнер Діана Глостер в ефірі програми “Ранок з Україною” розповіла про головні модні тренди цієї весни. Так, за словами Діани, в 2019 році в моді будуть три моделі жіночих штанів – карго, кльош і керрот. Дизайнер наголошує, що трендові штани необхідно підбирати за типом фігури. Так, наприклад, карго – широкі вгорі і вузькі внизу, підійдуть дівчатам з широкими стегнами.

“Внизу у таких брюк можуть бути завязочки. Зізнатися, я не дуже їх люблю. Але в такому випадку образ допомагають збалансувати підбори. А ось сорочки в такі штани краще заправляти не “впритул”. Треба додати трохи недбалості, що допоможе візуально зробити талію ще стрункішою”, – говорить Діана Глостер.

Брюки-кльош, на думку жінки, підійдуть абсолютно всім типам фігури. Вона зазначила, що необхідно вибирати моделі із завищеною талією.

“Керрот – це фактично брюки-банани. Їх іноді називають “керрот”, що з англійської перекладається як “морквина”. Модель з високою талією, невеликим обсягом брюк, яка внизу звужуються, відмінно підкреслить достоїнства і приховає недоліки. Особливо добре носити під такі брюки підбори. Банани я рекомендую поєднувати зі спортивним світшотами: класика внизу і класика вгорі вже не модна. Але, найголовніше, щоб в обраному образі вам було комфортно”, – сказала дизайнер.

, , , , , переглядів: 3 399

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *