Це не вигадка: як кішки можуть врятувати від смертельної хвороби

Збір коштів на потреби армії України
18.10.2018

Це не вигадка: як кішки можуть врятувати від смертельної хвороби

Дослідники довели, що домашні тварини не тільки допомагають нам впоратися з самотністю, але і можуть лікувати серйозні захворювання. Дізнайся про те, як кішка допомогла господині виявити рак грудей. Багато хто помічав, що якщо у людини щось болить, кішки часто лягають саме на це місце. Потужне біополе цих маленьких тварин здатне поліпшити загальне самопочуття людини. Вчені довели, що приємне котяче муркотання здатне змусити зламані кістки зростатися швидше.

Коти нюхом відчувають ракові клітини

Британку на ім’я Анжела врятувала від смерті її кішка Міссі. Господиня помітила, що норовлива кішка стала дуже ніжною і поступливою, до того ж, постійно лягала їй на груди. Анджелу такі зміни насторожили, вона звернула увагу на своє самопочуття і здоров’я. В грудях, до якої так ластилася кішка, були хворобливі відчуття. Жінка пішла на прийом до лікаря і дізналася, що в її організмі є ракові клітини. З проблемою вдалося впоратися і за це Анджела подякувала не тільки лікарів, але і домашнього улюбленого.

Підтвердження теорії: коти — діагности від бога

Через два роки Анжела помітила, що кішка знову проявляє нездоровий інтерес до її грудей. Це змусило господиню негайно відправитися в лікарню, де лікарі підтвердили діагноз – рак грудей. Міссі вдалося вдруге врятувати життя своїй господині: вона виявила пухлину на ранній стадії. Операція пройшла успішно, а кішка, за свою пильність, була номінована на престижну котячу премію Hero Cat на National Cat Awards.

, , , , переглядів: 1 171

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *