Цей додаток допоможе вам підібрати собі пігулки

Збір коштів на потреби армії України
13.03.2021

Цей додаток допоможе вам підібрати собі пігулки

За останній рік стрімко зросла популярність медичних платформ. Причини очевидні: небажання ходити по аптеках і клініках, підвищений рівень стресу, можливість отримати відеоконсультацію лікаря вдома, сидячи на дивані.

Tabletki.ua – прайсагрегатор для пошуку та бронювання ліків, медичної техніки, косметики, товарів для мам і малюків і т.п.. Зараз до програми підключено понад 8300 аптек: «Бажаємо Здоров’я», Аптека Низьких Цін, Аптека 911, Аптека Доброго дня, «Подорожник» тощо. Сервіс працює у багатьох містах України.

«Можна не бігати по аптеках у пошуках необхідних товарів, а знайти їх і забронювати на сайті або в застосунку, щоб потім забрати в зручний час у найближчій аптеці поруч із будинком або по дорозі на роботу, заощаджуючи свій час і гроші», – пояснюють розробники.

Також у застосунку є довідник, у якому можна знайти інструкції, інформацію про аналоги ліків, браковані серії препаратів тощо, пише Мінд.

Продукт стартував 2010 року як довідково-інформаційний сайт. Мобільний застосунок з’явився у 2016-му. За даними Tabletki.ua, щомісяця через сервіс проходить близько 500 000 бронювань, користувачами платформи стали понад 6 млн споживачів.

, , , переглядів: 454

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *