Цей додаток допоможе вам підібрати собі пігулки

13.03.2021

Цей додаток допоможе вам підібрати собі пігулки

За останній рік стрімко зросла популярність медичних платформ. Причини очевидні: небажання ходити по аптеках і клініках, підвищений рівень стресу, можливість отримати відеоконсультацію лікаря вдома, сидячи на дивані.

Tabletki.ua – прайсагрегатор для пошуку та бронювання ліків, медичної техніки, косметики, товарів для мам і малюків і т.п.. Зараз до програми підключено понад 8300 аптек: «Бажаємо Здоров’я», Аптека Низьких Цін, Аптека 911, Аптека Доброго дня, «Подорожник» тощо. Сервіс працює у багатьох містах України.

«Можна не бігати по аптеках у пошуках необхідних товарів, а знайти їх і забронювати на сайті або в застосунку, щоб потім забрати в зручний час у найближчій аптеці поруч із будинком або по дорозі на роботу, заощаджуючи свій час і гроші», – пояснюють розробники.

Також у застосунку є довідник, у якому можна знайти інструкції, інформацію про аналоги ліків, браковані серії препаратів тощо, пише Мінд.

Продукт стартував 2010 року як довідково-інформаційний сайт. Мобільний застосунок з’явився у 2016-му. За даними Tabletki.ua, щомісяця через сервіс проходить близько 500 000 бронювань, користувачами платформи стали понад 6 млн споживачів.

, , , переглядів: 288

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *