Цей додаток змінив життя людей з вадами слуху

Збір коштів на потреби армії України
08.01.2021

Цей додаток змінив життя людей з вадами слуху

Згідно звітів Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожен 10-й житель планети має проблеми зі слухом. Цю проблему намагається вирішити випускник Київського політеху Віталій Потапчук, який разом зі своєю командою створив додаток BeWarned. Згодом було випущено ще кілька додатків, що полегшують життя людям із вадами слуху.

«Connect-перекладач» — це найпопулярніший додаток серед людей, що використовують жестову мову в Україні. За допомогою цього додатку люди з вадами слуху можуть підтримувати зв’язок з кол-центром розробника, щоб вирішувати свої нагальні питання, розповідає Токар.

Так, наприклад, користувачі можуть записатися на консультацію до лікаря чи подзвонити в інтернет-магазин. Спілкування із операторами відбувається жестововою мовою. Користувач по відеозв’язку пояснює перекладачу, що потрібно дізнатися, і той, в свою чергу, телефонує до потрібної служби.

«Зараз всі наші програми є безкоштовними для аудиторії людей, що не чують. У цьому й полягає соціальна сторона проекту. Ми впевнені, що вирішувати проблеми комунікації у закладах повинен сам бізнес. І ми надаємо йому такий інструмент», — додав Євген Охріменко, СЕО компанії.

Розробник впевнений, що ці розробки допоможе людям із вадами слуху легко отримувати різноманітні послуги та спілкуватись із будь-ким.

Окрім того, розробники випустили нову програму — ConnectPro із вбудованим перекладачем жестової мови. Цей додаток може працювати двома способами:

  • Текстовий. Зручно для користування у закладах, наприклад, у лікарні. Коли ви набираєте щось у смартфоні, то співрозмовник одразу бачить цей текст у своєму телефоні у режимі реального часу. Людина, яка відповідає, може надиктувати свою відповідь, а ви побачите це у вигляді тексту.
  • Віртуальний перекладач жестової мови. Додаток також дозволяє спілкуватися за допомогою вбудованого перекладача жестової мови. Це дозволяє людям, які зовсім не чують або мають поганий слух, нормально спілкуватись із ким завгодно.

Програма ConnectPro і вже працює в українських магазинах російського оператора Vodafone в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові, а також у медичній клініці «Ameda» в Києві.

«Це унікальний продукт в Україні для вільного спілкування з людьми із вадами слуху. На це рішення є великий попит», — зазначив співзасновник сервісу Віталій Потапчук.

, , , переглядів: 617

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *