Ці хатні рослини найменш вибагливі у догляді – для лінивих і забудькуватих

Збір коштів на потреби армії України
24.06.2020

Ці хатні рослини найменш вибагливі у догляді – для лінивих і забудькуватих

Якщо ви людина, яка регулярно організовує поховання власних домашніх рослин, то ця підбірка від УП та Buzzfeed познайомить вас з 7 рослинами, які ніхто не зможе вбити. Навіть ви.

Сансев’єрія трисмугова

Ця рослина може тижнями жити без вологи та не потребує прямих сонячних променів. Отож це просто ідеальна рослина для тих, хто весь час забуває поливати домашні квіти.

Перед тим, як поливати варто упевнитись, що ґрунт повністю висох і не заморочуйтесь пошуком сонячного місця. Цій рослині для щасливого життя таке не потрібно.

Хлорофітум чубатий (рослина павука)

Хоча ця рослинка і любить прямі сонячні промені, виживає вона при різноманітному освітлені й взагалі пристосована жити в дуже різних умовах, тож ви точно зможете за нею доглядати.

Бажано розмістити там, де рослина отримує прямі сонячні промені. Влітку поливайте регулярно, але взимку кількість води можна зменшити. Ця рослина виживає при різноманітному освітлені й взагалі пристосована жити в дуже різних умовах, тож ви точно зможете за нею доглядати.

Важливо: тримайте рослину якомога далі від холодних протягів. Отож точно не ставте горщик з рослиною біля кондиціонера.

Епіпремнум золотистий

Ще одна рослина, яка не має нічого проти сухого ґрунту. І так само як сансев’єрія трисмугова не потребує прямих сонячних променів. Епіпремнуму добре живеться у підвісних горщиках. І його не треба підрізати, інакше він буде зростати, зростати, та зростати.

Поливайте лише коли ґрунт повністю висох, а листя виглядають понурими. Якщо поливати ще вологу землю, то коріння може почати гнити. Якщо ж навіть після поливу рослина виглядаю в’ялою, то, можливо, це час її пересадити: коріння могло стати занадто великим для свого будиночка.

Алое

Всім відома рослина, за якою легко доглядати, якщо знати пару секретів.

Коли будете висаджувати алое, візьміть ґрунтову суміш для кактусів. Рослина потребує багато світла, тож розмістіть горщик якомога ближче до вікна. Алое дуже не любить воду, що застоюється. Тому важливо обирати горщик з дренажними отворами. Поливати лише коли ґрунт повністю висохне.

Заміокулькас

Майже безсмертна рослина. Якщо у вас помирає все, то вам точно варто про неї замислитись.

Рослина не потребує багато світла, тож чудово підходить для офісних приміщень, які не мають вікон. Якщо ви бачите, що листя пожовкло – це означає, що ви поливали рослину занадто часто. Перед поливанням перевірте, чи ґрунт повністю висох.

Філодендрон

Не потребує багато уваги, але прекрасний варіант для тих, хто хоче навчитися доглядати за рослинами.

Філадендрон потребує більше уваги, ніж вже вищезгадані рослини, але він може бути гарним перехідним домашнім улюбленцем для тих, хто хотів би навчитись більшому у догляді за рослинами. Його треба поливати, коли перші 2,5 сантиметри ґрунту висохли. Ви можете перевірити вологість ґрунту пальцем.

Якщо листя виглядають в’ялими, то це означає, що ви або перелили, або недолили рослину. Виправити це допоможе чіткий графік зволоження. Навесні та влітку поливати раз на місяць варто поливати філодендрон разом з рідкими добривами. Восени та взимку це варто робити кожні 6-8 тижнів.

Фітонія

Ця рослина любить воду, отож якщо ви весь час переливаєте свої рослини – то ви потоваришуєте.

Для цієї рослини підходить торф’яний ґрунт, тому що він гарно утримує вологу. Ця рослина любить воду, отож якщо ви весь час переливаєте свої рослини – то ви потоваришуєте.
Щоб корні не гнили, купуйте горщик з дренажними отворами. Поливайте, коли бачите, що ґрунт вже висох. Також збризкуйте водою листя – воно любить вологу.

, , , переглядів: 897

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *