Ці китайські штуковини зроблять життя автомобілістів простішим

Збір коштів на потреби армії України
04.08.2018

Ці китайські штуковини зроблять життя автомобілістів простішим

Топ-9 корисних речей з Китаю, які точно знадобляться автомобілісту

Більшість цих речей – прості, якщо не примітивні, але при цьому досить потрібні і дієві, а тому хочеться запитати у себе: чому вони не виробляються в Україні.

1. Геніальне просто. Очищувач і випрямляч для щіток склоочисників автомобіля. Пояснення зайві.

2. Всі без винятку шини мають написи на боковині. Спеціальний “олівець” з водостійкою фарбою допоможе виділити такий напис і надати колесам ретро-вид.

3. Такий шматок силікону дозволить заощадити на хімчистці салону. Правда, вже після одного використання таку “ганчірку”, швидше за все, доведеться викинути.

4. Ох, як же незручно діставати дрібні предмети, що впали в щілину між сидінням і центральним тунелем. Ось такі заглушки допоможуть уникнути складних маніпуляцій рукою під сидінням в пошуках загублених дрібниць. Виробляються для величезної кількості моделей авто.

5. Тим, хто вирішить придбати собі такий аксесуар, варто пам’ятати, що використовувати їх на ходу – небезпечно. А ось під час кемпінгу ця штуковина додає +100 пунктів до комфорту будь-якого авто.

6. Китайці люблять прикривати декоративними накладками буквально все. Проте в даному випадку ця звичка виявляється досить корисною – і естетики додасть, і від бруду та корозії захистить.

7. Якщо вже мова зайшла про естетику, цей аксесуар буде просто дуже потрібен усім, хто цінує красу. Звичайно, якщо вам подобається таке шкіряно-килимове оформлення салону.

8. А ось ця річ справді корисна: невеличке дзеркальце на дзеркало заднього виду допоможе краще бачити все навколо машини і полегшить паркування. Дешева і досить ефективна (судячи по фото) альтернатива камер кругового огляду.

9. А це автомобільне дзеркало призначене для захисту пасажирів. Ситуації, які показані на фото – не рідкість, а дзеркальце з 270-градусним кутом огляду допоможе їх уникнути.

, , переглядів: 1 014

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *