Ці косметичні процедури можуть нашкодити здоров’ю

Збір коштів на потреби армії України
02.06.2020

Ці косметичні процедури можуть нашкодити здоров’ю

Ні в однієї жінки немає сумнівів, що догляд за собою дуже важливий. Велика частина прекрасної половини людства прагне в салони краси, навіть не підозрюючи, що деякі процедури можуть загрожувати здоров’ю. Тому краще заздалегідь дізнатися, що може серйозно нашкодити і як уберегтися від цього.

Манікюр і педикюр

Не можна сказати що у всіх, але в більшості салонів краси використовуються хороші інструменти для педикюру та манікюру. Навіть при дотриманні всіх санітарних норм, майстер не повинен обрізати кутикулу, тому що вона запобігає попаданню інфекції під нігтьову пластину. Кутикулу можна тільки відтісняти.

Якщо майстер нігтьового сервісу пропонує обрізання кутикули, то краще відмовитися від процедури і від відвідування самого салону. До апаратного педикюру теж варто ставитися вкрай обережно. Після цієї процедури на стопах з’являються мікротріщини, в які з легкістю проникають бактерії. Особливо небезпечно відразу після педикюру відвідувати басейн, сауну або інші аналогічні місця громадського користування.

Видалення покриттів з нігтьових пластин теж дуже часто шкодить здоров’ю. Не секрет, що засоби для змивки лаку містять досить агресивні хімічні сполуки. Ультрафіолетові лампи, які використовують для сушки гель-лаку теж не можна назвати безпечними. Медики постійно попереджають, що часте використання УФ-ламп в кілька разів підвищує ризик розвитку онкологічного захворювання шкіри.

Епіляція воском

При використанні воску, особливо в зоні бікіні, провокує розвиток бактеріальних інфекцій. Шкіра після такої процедури травмована і є прекрасним середовищем для шкідливих мікроорганізмів. Краще відмовитися від такої небезпечної “краси”.

Моментальний загар

Існує думка, що засоби для моментальної засмаги не є небезпечними для здоров’я, адже не відбувається опромінення ультрафіолетом. Однак американські фахівці провели ряд досліджень і довели, що бронзатори вкрай негативно впливають на здоров’я очей і наслідки використання таких засобів іноді просто жахають.

Нарощування і хімічна завивка вій

Для нарощування штучних вій завжди використовують клейовий склад, який дуже часто провокує розвиток кон’юнктивіту. Крім того, ця процедура не проходить без негативних наслідків для власних вій. Відновлення здоров’я та краси після нарощування займає неймовірну кількість часу і не завжди успішно.

Завивка вій передбачає вплив високих температур. Зрозуміло, в ході такої процедури буде пошкоджена структура волосків, тому не бажано робити її занадто часто. А краще зовсім відмовитися.

Процедури для згладжування волосся

До таких процедур відносяться кератинове відновлення, ламінування і т.д. Майстри обіцяють фантастичний ефект.

Але ці ж майстри замовчують, що для основи масок використовується формальдегід, який руйнівно впливає на стан слизових і нервову систему. Чи варто наражати себе на небезпеку, тим більше, що ефект від таких процедур недовговічний? Відповідь очевидна. Варто взяти до відома, що майже всі клієнти скаржаться на погіршення стану волосся після таких маніпуляцій.

, , , переглядів: 689

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *