Ця технологія зробить електромобілі значно дешевшими

Збір коштів на потреби армії України
25.09.2020

Ця технологія зробить електромобілі значно дешевшими

Ілон Маск пообіцяв батарею, яка сильно вплине на виробництво автомобілів. Про це пише MMR. Нова тягова батарея ємністю 1 кВтг за $ 100 дозволить значно здешевити виробництво машин і призведе до значних змін в індустрії.

Фотографії отримали назву Biscuit Tin – банка для бісквітного печива. Так її назвали за форму, дуже схожу на цю саму банку. Зараз використовуються батареї 2170, діаметр – 21 мм, а 70 мм – висота. Новинка володіє великим діаметром, але висота у них майже однакова.

Новий формат дозволить підвищити питому щільність тягового акумулятора: подвоєння діаметра виливається в чотириразове збільшення ємності елемента. У свою чергу, це впливає на вартість – вона зменшується за рахунок меншої кількості елементів в складі тягової батареї і меншого об’єму матеріалів оболонки.

Батареї нового формату будуть виготовлятися компанією на окремій фабриці поруч головним заводом у Фрімонті. Швидше за все, вони будуть використовуватися у всіх новий автомобілях Tesla: Tesla Model S і Model X другого покоління, а також Cybertruck.

, , , переглядів: 764

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *