Ця технологія зробить електромобілі значно дешевшими

25.09.2020

Ця технологія зробить електромобілі значно дешевшими

Ілон Маск пообіцяв батарею, яка сильно вплине на виробництво автомобілів. Про це пише MMR. Нова тягова батарея ємністю 1 кВтг за $ 100 дозволить значно здешевити виробництво машин і призведе до значних змін в індустрії.

Фотографії отримали назву Biscuit Tin – банка для бісквітного печива. Так її назвали за форму, дуже схожу на цю саму банку. Зараз використовуються батареї 2170, діаметр – 21 мм, а 70 мм – висота. Новинка володіє великим діаметром, але висота у них майже однакова.

Новий формат дозволить підвищити питому щільність тягового акумулятора: подвоєння діаметра виливається в чотириразове збільшення ємності елемента. У свою чергу, це впливає на вартість – вона зменшується за рахунок меншої кількості елементів в складі тягової батареї і меншого об’єму матеріалів оболонки.

Батареї нового формату будуть виготовлятися компанією на окремій фабриці поруч головним заводом у Фрімонті. Швидше за все, вони будуть використовуватися у всіх новий автомобілях Tesla: Tesla Model S і Model X другого покоління, а також Cybertruck.

, , , переглядів: 507

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *