У Google розповіли, як зберегти музику з закритого сервісу

Збір коштів на потреби армії України
17.05.2020

У Google розповіли, як зберегти музику з закритого сервісу

Компанія Google закриває сервіс по прослуховуванню і пошуку музики Google Play Музика і рекомендує користувачам переходити на інший – YouTube Music. Як йдеться в повідомленні на сайті, компанія дала час користувачам на перенесення своїх музичних бібліотек в новий сервіс.

Зараз користувачів мають доступ до обох сервісів.

«Ми знаємо, що багато слухачів витратили багато часу, створюючи свої ідеальні колекції музики та подкастів у Google Play Музика, тому ми спростили їхнє перенесення до нових домівок. Усі користувачі Google Play Музики незабаром отримають електронний лист із детальними інструкціями про те, як розпочати перенесення повної історії та контенту Google Play Музики, а також подкастів у свої нові домівки», – йдеться у повідомленні.

Для перенесення своєї музики з Google Play Музики в YouTube Music треба завантажити додаток YouTube Music (iOS/Android), натиснути кнопку переносу в YouTube Music, і ваші завантаження, покупки, додані пісні та альбоми, персональні плейлисти та плейлисти, на які ви підписані, лайки та дизлайки, радіостанції та особисті налаштування одразу будуть перенесені, оновлені рекомендації з’являться на домашній сторінці YouTube Music, і Google повідомить вас електронною поштою та сповіщеннями, коли перенесення вашої музичної бібліотеки буде завершено, а ваша музика знаходитиметься у вкладці «Бібліотека».

Існуюча ціна підписки однакова для Google Play Music та YouTube Music. Шанувальники музики можуть безкоштовно насолоджуватися версією YouTube Music з підтримкою реклами або YouTube Music Premium, платною підпискою, яка надає слухачам можливість без реклами слухати музику у фоновому режимі і завантажувати контент за 79 грн на місяць. Або можна спробувати YouTube Premium, щоб розширити досвід користування без реклами, з фоновим прослуховуванням та відтворенням в режимі офлайн і на YouTube за 99 грн на місяць.

, , , переглядів: 734

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *