У похід Карпатами: українці створили корисний додаток-путівник для подорожей у гори

Збір коштів на потреби армії України
20.07.2019

У похід Карпатами: українці створили корисний додаток-путівник для подорожей у гори

“У похід Карпатами” – безкоштовна програма для Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому – і соціальної мережі. Цільова аудиторія такого додатку, за словами розробників додатку – піші туристи в Карпатах, пише galka.if.ua.

“Я дуже люблю гори. Часто мандрую Карпатами. Сам особисто стикався з ситуаціями, коли не вистачає води і невідомо чи є джерела попереду, або раптово починається гроза і потрібно десь заховатися. Паперові карти не завжди допомагають, інформація часто застаріла. Тому я вирішив створити мобільний додаток перш за все для себе, щоб володіти інформацією під час походів, спокійно знаходити вихід із незвичайних ситуацій. І виникла ідея поділитися ним з туристами.”, – розповів розробник мобільного додатку Роман Гелемб’юк.

Головний інструмент цього додатку – це інтерактивна топографічна карта, яка підтримується самими користувачами додатку.

  • Робота offline, тобто без підключення до інтернету (всім відомо, що в Карпатах покриття мобільним зв’язком є не всюди).
  • Низьке використання батареї. GPS навігація працює лише тоді, коли ви активно користуєтесь додатком.
  • Можливість завантажувати карти конкретних регіонів Карпат.
  • Прогноз погоди для вершин та масивів Карпат.
  • Обмін фотографіями та коментарями про об’єкти на карті.
  • Швидкий пошук джерел, колиб, розташування для табору, цікавих туристичних місць.

Додаток інтегрований із веб сайтом https://vpohid.com.ua. Його можна встановити в Google Play сервісу: легко знаходиться за фразою “В похід Карпатами”.

, , переглядів: 1 836

Один коментар
  1. Ще є додаток “EcoHike” для пошуку сміття в Карпатах та об’єднання зусиль екоактивістів/туристів для його прибирання https://senior.ua/news/ukraine/ukransk-nzheneri-zapustili-moblniy-dodatok-dlya-poshuku-smttya-v-karpatah

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *