У Приват24 – нова корисна функція

Збір коштів на потреби армії України
06.09.2020

У Приват24 – нова корисна функція

Якщо ваші фінансові інтереси перетинаються з криптовалютами і коштами на рахунках ПриватБанку, то дана стаття однозначно піде на користь. Справа в тому, що фірмовий додаток Приват24 з недавніх пір поповнився сервісом, що надає послуги з сайту auto.cashout.biz.

З його допомогою обмін будь-якої криптовалюти можна здійснити автоматично, пише ІТсайдер. Крім того, що дана можливість зручна, її використання заощадить кошти, а також забезпечить в достатній мірі безпеку ваших накопичень.

Незважаючи на те, що обмін здійснюється за допомогою третьої сторони, безпека коштів клієнта зберігається в повній мірі. Крім цього, в правилах прописано ряд регламентуючих зобов’язань:

  • Кожен користувач цілодобово має доступ до інструментів, необхідних для транзакцій
  • Збереження конфіденційності частково гарантується тим, що крім заповнення реквізитів банківської картки при обміні більше нічого і не потрібно
  • Прив’язка аккаунта онлайн-банкінгу з блокчейном забезпечує мінімальний період очікування транзакції
  • Низька комісія, накопичувальні бонуси, участь в партнерській програмі – додаткова фішка

Щоб скористатися нововведенням Приват24 необхідно залишити відповідну заявку. У разі, якщо у вас немає рахунку в ПриватБанку, це не проблема. Оформлення карти в режимі онлайн займає лічені хвилини. Разом з реєстрацією в сервісі auto.cashout.biz це займе не більше 10 хвилин.

Варто також відзначити і актуальність послуги. Котирування криптовалют у всьому світі як і раніше ростуть з вражаючою динамікою. Наприклад, всесвітньо відомої криптовалюта Bitcoin в спину вже дихають Etherium і Tether.

, , переглядів: 637

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *