У якій позі Ви спите? Пройдіть тест та дізнайтесь щось новеньке про себе

Збір коштів на потреби армії України
11.09.2017

У якій позі Ви спите? Пройдіть тест та дізнайтесь щось новеньке про себе

Вчені довели, що положення тіла сплячої людини розповість про неї все: про що вона думає, що відчуває і чого хоче. Пройдіть тест і перевірте.

Психологи встановили, що між позою, яку приймає людина уві сні, і його світоглядом існує тісний зв’язок. Більше того, фахівці стверджують, що мова тіла сплячої людини ніколи не бреше. 

Оберіть свою улюблену позу. Тепер шукайте свій результат. 

1. Сон на спині 

Як правило, в такій позі людина досить розслаблена. Вона говорить про впевненість в собі і психологічну силу людини. Такі люди впевнено почувають себе в будь-якій життєвій ситуації, завжди готові до прийняття нової інформації та новим знайомствам. Однак впевненість у собі може змінитись на самовпевненість. Показником цього є гіпертрофія даної пози сну і надмірне розміщення по всій площі ліжка: у такому випадку спляча людина широко розкидає руки і ноги, намагаючись зайняти побільше життєвого простору. 

2. Поза “ембріона”

Перша поза характеризується сном на боці, при цьому ноги зігнуті і підтягуються до живота, а сама людина обіймає ковдру або саму себе. Як правило, людина забивається в дальній кут ліжка або прагне зайняти простір біля стіни. Ця поза говорить про те, що людина боїться реального життя і не хоче брати участь у подіях, які проходять повз нього. Цим людям вкрай необхідний лідер, покровитель або захисник, який зможе захистити їх від труднощів реального життя і взяти опіку над нею і відповідальність на себе. 

3. Поза на животі 

Це поза, в якій людина лежить на животі і намагається “обійняти ліжко”. Руки, як правило, лежать на подушці або з боків тіла, ноги не підтискаються, а навіть навпаки. Людина, яка спить в такій позі, намагається керувати своїм життям і самостійно приймати всі важливі рішення. Крім того, їй складно приймати критику, оскільки вона вважає всі свої дії та рішення єдино вірними. Така поза сну говорить про надзвичайну завзятість в досягненні мети, а також про увагу до дрібниць.

4. Поза на боці 

Остання поза сну – поза, в якій людина спить на боці, однак не настільки затиснутою, як у першій позі. У неї витягнуті ноги і руки, хоча ноги можуть бути і злегка зігнуті. Як правило, таку позу можна відрізнити від першої пози “зародка” за більш розслабленому положенню тіла. Люди, які проводять більшу частину ночі в такій позі, володіють аналітичним складом розуму, абсолютно адекватні, спокійні і надійні. Вони досить легко пристосовуються до будь-якої життєвої ситуації і легко переносять життєві труднощі, при цьому не володіючи великою психічною силою або особливими якостями.

, , переглядів: 1 397

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *