Український тест на ковід значно чутливіший за інші

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2020

Український тест на ковід значно чутливіший за інші

Новий український тест DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген коронавірусу в 75 разів чутливіший за один із найкращих у світі тестів на антиген і мінімум — у п’ять разів дешевший. Про це повідомляється на сайті українського розробника “Діапроф-Мед”, передає УНН.

Розробники зазначають, що аналітична чутливість DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R становить 10 пг/мл. Тоді як у порівняльній таблиці інших “антигенних” тестів чутливість світового флагмана серед виробників тест-систем — компанії Abbott — складає лише 750 пг/мл. Тобто українська тест-система DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R у 75 разів чутливіша за один із найкращих тестів на антиген і дозволяє виявляти хворого на COVID-19 раніше за всі інші існуючі діагностикуми на антиген.

“DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R може бути рекомендована для скринінгу з метою виявлення інфекції у різних осіб, з чутливістю на рівні 96,6% для найбільш контагіозних пацієнтів, і дозволяє досліджувати значну кількість зразків одночасно, що принципово важливо для груп високого ризику інфікування”, — йдеться на сайті компанії-розробника.

Нагадаємо, нові українські тести DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген можуть охопити тестуванням на COVID-19 до 1 мільйона людей на день.

, , , переглядів: 622

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *