Українці збудували дім з пінопласту – ось що вийшло

Збір коштів на потреби армії України
14.06.2020

Українці збудували дім з пінопласту – ось що вийшло

Будинок-купол із пінопласту звели у селі П’ядики Коломийського району, що на Прикарпатті. Надія та Володимир почали будувати дім три роки тому. Зараз родина тут живе, у кількох кімнатах залишилося доробити ремонт, пише Суспільне.

Загальна площа помешкання – 100 метрів квадратних. Діаметр купола – 12 метрів. Заввишки будинок п’ять метрів, товщина стін – 19 сантиметрів. Над облаштуванням будинку подружжя працювало удвох. Майстри монтували тільки каркас дому. Всю інформацію про будівництво шукали в інтернеті. Володимир каже, що ніколи раніше не мав досвіду у будівництві.

“Найскладніше, мені здається, привезти купол і скласти. А далі воно закрутилося. Перші кроки, одне за другим пішло, і вже не мало значення. Мусив робити, бо була необхідність така”, – сказав власник будинку Володимир Мельник.

Зовні будинок добре захищений від вітру та дощу. В помешкання не затікає вода та не продуває вітер. Дім покрили чотирма шарами полімерної еластичної фарби. Опалення в будинку електричне, та й без цього в домі тепло. Над плануванням будинку та інтер’єром працювала господиня Надія.

“Є три спальні, вітальня, кухня, ванна, окремо санвузол, ще один, малесенька кладовочка, два маленькі гардероби”, – розповідає Надія Морська. У будинку-куполі родина живе з нового року.

, , , переглядів: 1 765

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *