Уляна Супрун розповіла українцям, як осягнути дзен

Збір коштів на потреби армії України
11.08.2018

Уляна Супрун розповіла українцям, як осягнути дзен

Жителі мегаполісів частіше відчувають стрес, тому необхідно навчитися його контролювати. Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у себе в Facebook. За її словами, дослідження показують, що у містян на 21% вище ризик появи тривожних розладів і на 39% – розладів настрою, ніж у жителів сільської місцевості.

В. о. міністра охорони здоров’я уточнила, що симптоми тривожності – це поганий настрій, порушення сну, підвищена чутливість до шуму або періодичне прискорення дихання і серцебиття.

“Найкращий спосіб боротися з тривожністю – підібрати свої дієві лайфхаки. Перш за все, слід розуміти, що відчувати тривогу час від часу – це нормально. Часто – це захисна реакція організму на небезпечні ситуації та порушення зони комфорту”, – вважає Супрун.

Результат пошуку зображень за запитом "побороти тривожність"

Вона попередила, що через постійне відчуття тривожності підвищується рівень гормону стресу кортизолу і артеріальний тиск, що з часом може збільшити ризик появи хвороб серця, розвитку інсульту і хвороб нирок.

“Тому дуже важливо вміти протистояти цьому стану і навчитися його контролювати. Найбільш потужною зброєю для контролю почуття тривоги є прості фізичні вправи. Вибирайте будь-яку активність, яка вам до душі, наприклад, біг або велопрогулянки, і зробіть її регулярною частиною вашого життя”, – сказала Супрун.

В. о. міністра охорони здоров’я радить відмовитися від кофеїну та лікарських засобів і речовин, які можуть викликати розвиток симптомів тривожності.

Пов’язане зображення

“Вивчайте техніки глибокого дихання, медитації і поліпшення усвідомленості, а також практики, які дозволяють знизити тонус м’язів і підсилити відчуття спокою. Намагайтеся лягати спати і прокидатися в однаковий час. Щоб поліпшити якість сну, не користуйтеся електронними пристроями, уникайте переїдання, вживання кофеїну та алкоголю перед сном”, – підкреслила Супрун.

, , , переглядів: 1 009

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *