В Instagram запустили “морозний” флешмоб: захоплююче видовище

Збір коштів на потреби армії України
08.02.2019

В Instagram запустили “морозний” флешмоб: захоплююче видовище

Користувачі Instagram запустили незвичайний флешмоб під назвою #дубакчеллендж. Він присвячений суворим зимовим морозам. Його ініціювали жителі Сибіру. Температура повітря на цій території опустилася нижче мінус 30 градусів за Цельсієм. У деяких містах і округах опустилася навіть до мінус 35 градусів.

Користувачі проводять цікавий експеримент – вони з розмахом розливають гарячу воду або окріп у повітря при такому морозі. Через перепади температур ця вода моментально перетворюється в сніг і пару. Це видовище виглядає дійсно приголомшливо. Експеримент абсолютно безпечний. Жоден учасник не зможе постраждати. На нього не виллється ні крапельки води –  це фізично неможливо, впадуть лише кілька сніжинок.

Цей процес нагадує справжнє диво, добру казку. Завдяки йому діти згадують, як це – бути дітьми. А малюки, звичайно ж, зачаровані цим чарівництвом. Оригінальний і захоплюючий експеримент знімають на відео, роблять фотографії. Приголомшливими результатами користувачі діляться у мережі під хештегом #дубакчеллендж. Флешмоб є яскравим доказом того, що навіть при дикому морозі в мінус 30 градусів за Цельсієм може статися щось неймовірне.

, , , , переглядів: 692

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *