Вчені назвали кращі продукти для заїдання стресу

Збір коштів на потреби армії України
02.09.2018

Вчені назвали кращі продукти для заїдання стресу

Дослідники з Ірландського національного університету в Корку заявили, що вживання продуктів з високим вмістом клітковини може зменшити негативний вплив стресу на організм.

Фахівці відзначають, що стрес шкодить як психіці, так і тілу. Причому найсильніше страждають мозок і кишечник. Дослідження доводять, що існує зв’язок між кишковими бактеріями і пост-стресовими розладами: депресією, тривогою, синдромом подразненого кишечнику та іншими.

Результат пошуку зображень за запитом "заїдання стресу"

Експерти рекомендують включати в свій раціон зернові культури, бобові і, само собою, овочі. Клітковина, яка міститься в них, стимулює вироблення в товстому кишечнику коротколанцюгових жирних кислот (SCFA).

Жирні кислоти здатні знижувати рівень тривожності. Крім того, багатий клітковиною раціон перешкоджає набору зайвої ваги. Вважається, що корисна їжа дуже дорога, але насправді подібний принцип харчування може істотно заощадити ваші кошти. До такого висновку прийшли наукові фахівці з Австралії.

Результат пошуку зображень за запитом "заїдання стресу"

Експерти заявили, що при повному виключенні фастфуду з раціону можна не тільки відмінно схуднути, але і заощадити кошти. Вчені запевняють, що головне в питаннях дієти і корисної їжі дотримуватися раціонального принципу. З’ясувалося, що вживання в їжу горіхів, бобових, риби, овочів, оливкової олії і цільних зерен може істотно заощадити бюджет, а також допоможе схуднути.

, , переглядів: 1 441

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *