Вчені працюють над велосипедом з автопілотом

Збір коштів на потреби армії України
20.08.2020

Вчені працюють над велосипедом з автопілотом

У Массачусетському технологічному інституті працюють над розробенням велосипеда, який самостійно зможе знаходити людину. Про це повідомляє finance.ua з посиланням на MIT Media Lab.

Суть винаходу полягає в тому, що найближчий електровелосипед можна буде викликати через додаток. GPS та датчики ухилення від перешкод допоможуть велосипеду знайти ціль, а розсунуті задні колеса забезпечуватимуть рівновагу. Таким чином він зможе самостійно доїхати до цілі, балансуючи на трьох колесах.

Доїхавши до користувача, задні колеса велосипеда автоматично зсуватимуться, фактично зливаючись в одне, а за кермування двоколісним вже відповідатиме людина. Після поїздки велосипед знову ставатиме триколісним, і самостійно пересуватиметься до іншого користувача або зарядної станції.

Прототип винаходу вже протестований у Массачусетському технологічному інституті. Рух забезпечуватимуть два двигуни – один рухатиме переднє колесо, а інший повертатиме колесо в бік. Над винаходом в рамках проекту MIT Autonomous Bicycle працюють вчений-дослідник Кент Ларсон і кандидат Нароа Коретті.

, , , переглядів: 877

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *