Ви знаєте, що використовуєте мікрохвильову піч не на 100%? (ЛАЙФХАКИ)

Збір коштів на потреби армії України
15.07.2017

Ви знаєте, що використовуєте мікрохвильову піч не на 100%? (ЛАЙФХАКИ)

Віднедавна мікрохвильова піч є майже в кожному домі. Але мало хто знає, які ще корисні функції, окрім підігрівання їжі, вона має.

Якщо у Вас залишилась їжа з вчорашнього дня, а сьогодні вона вже не така свіжа, тверда й піхсохша, Ви можете подарувати їй друге життя. Вмістіть склянку води разом з цією стравою та грійте приблизно хвилину.

мікрохвильовка

Втомились плакати, коли нарізаєте цибулю? Обережно почистіть її та зробіть кілька невеликих надрізів ножем. Підігрійте цибулину 30 секунд в мікрохвильовці і більше це Вас не турбуватиме.

цибуля

Проблеми з очищенням часнику? Покладіть цілу головку в мікрохвильову піч на 20 секунд і вона очиститься без зусиль.

часник

Помічали, що їжа нагрівається нерівномірно? По краях вона завжди холодніша ніж в середині. Тому покладіть їжу на тарілку наступним чином.

їжа

Зварити кукурудзу – справа не дуже швидка. Але якщо Ви покладете один початок в мікрохвильовку, він приготується за 3-4 хвилини.

Після цього всього Ви, напевно, думаєте, що мити її буде дуже важко? Видавіть в скланку з водою лимон і киньте туди його залишки, поставте нагріватись в мікрохвильову піч на 3 хвилини, а потім залиште ще на 5. І весь бруд зітреться з першого разу 😉

, , переглядів: 1 132

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *