Відомий психолог розповів, чому ти досі самотня і як це змінити

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2018

Відомий психолог розповів, чому ти досі самотня і як це змінити

Багато хто помічав такий феномен: красиві дівчата часто залишаються самотніми. Вони бувають набагато менш щасливими у стосунках, ніж їхні непримітні подруги. Психолог Ярослав Самойлов розповів, у чому ж проблема самотніх красунь, – передає Clutch.

1. Кліше: красива жінка не може бути самотня

Чоловіки часто впевнені, що у гарної жінки обов’язково повинен бути чоловік. Відмова боляче б’є по їхньому самолюбству, тому їм набагато легше підійти до простачки.

2. Високі вимоги

Впевнені в собі красуні рідше йдуть на компроміс і легше змінюють партнерів. При величезній кількість шанувальників їм складно задовольнятися вибором і вони часто замислюються над тим, чи можуть знайти когось кращого.

3. Інтелект, як зброя

Чоловікам навіть у наш час складно повірити в те, що красива жінка може бути ще й розумною. Звичайно ж, таке ставлення злить красуню. У результаті вона може кинути всі зусилля на спроби довести світові свій інтелект, стає настільки духовно розвиненою і всезнаючою, що шанувальники просто починають її боятися.

4.  Агресивна сексуальність

Якщо жінка при своїй красі виглядає зухвало – має глибоке декольте і страхітливої висоти підбори, фарбує губи червоною помадою – зрозуміло, за нею будуть ходити натовпи бажаючих затягнути її в ліжко. Справа тут не в тому, що “всі чоловіки хочуть одного”, просто так вона себе подає.

5. Незнання чоловічої психології

Так, чоловіки люблять очима, але в серйозних стосунках набагато важливіша духовна складова. Сильний чоловік не захоче будувати довгострокові відносини з жінкою, яка весь час щось йому доводить і буквально п’є з нього енергію – ці речі набагато важливіші за обхват талії і розміру грудей.

, переглядів: 1 047

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *