Виявляємо ненадійного роботодавця

Збір коштів на потреби армії України
25.07.2017

Виявляємо ненадійного роботодавця

роботодавецьНинішня ситуація на ринку праці в Україні залишає бажати кращого. Велика кількість фірм здається приголомшуючою, але, на жаль, кількість не відповідає якості. Риба шукає де глибше, а людина – де краще та вигідніше. Але далеко не кожен роботодавець справді забезпечує обіцяне підлеглим. ЛАЙТ розповідає, на які речі потрібно звернути увагу, аби не потрапити на гачок.

  1. Місце знаходження офісу. Локація може підказати, наскільки солідною є ця компанія, оскільки не кожен роботодавець може собі дозволити орендувати приміщення в центрі міста.
  2. Сайт компанії. Офіційний сайт має бути бездоганним, більш того, без будь-яких помилок!
  3. Кількість працівників. Чим серйозніша компанія – тим більше людей на неї працює. Зверніть увагу на кількість вакантних місць. З хорошої роботи кадри ідуть рідко, правда?
  4. Солідність офісу не лише зсередини, а й ззовні. Якщо компанія велика та турбується про свій імідж, це важливий аспект у виборі офісу.роботодавець
  5. Кабінет директора. В основному серйозні люди не хворіють фанатизмом до помпезності.
  6. Робочі місця Ваших потенційних колег. Будь-які дрібниці можуть наштовхнути на вирішальні висновки.
  7. Рівень заробітної плати. При виникненні ситуації, коли від Вас очікується відповідь з приводу оплати Вашої праці, майте на увазі – роботодавець, швидше за все, заплатить Вам менше ніж говорив спочатку.
  8. Чіткість та прозорість Ваших обов’язків. Нечіткість Ваших робочих обов’язків може свідчити про те, що Вас будуть завалювати зайвою роботою.
  9. Процес оформлення. Бажано, звичайно, щоб Вас оформлювали з перших днів, але на практиці це часто відбувається з другого місяця.
  10. Чіткі межі періоду стажування в компанії. Ви повинні розуміти скільки часу Ви вчитиметесь, інакше начальство може затягувати з цим та, відповідно, платити Вам менше.

Не дозволяйте себе дурити!;)

 

 

 

 

, , , переглядів: 930

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *