Вступна кампанія 2019: за яким алгоритмом розглядатимуть заяви абітурієнтів

Збір коштів на потреби армії України
23.07.2019

Вступна кампанія 2019: за яким алгоритмом розглядатимуть заяви абітурієнтів

На сайті Освіта.ua. з’явилася інформація про те, за яким алгоритмом розглядатимуть заяви вступників. Так, за інформацією видання, послідовність, за якою розглядатимуть заяви, буде визначатися за принципом пріоритетності. Це стосується заяв вступників поданих для вступу на бюджетну форму навчання, яких цього року можна подавати максимум сім на чотири спеціальності. Кожен абітурієнт сам визначає пріорітетність своєї заяви – від одного до семи.

Так, наприклад, першою буде розглянута заява з найвищою пріоритетністю під номером “1”. Попри те, що в ній може бути найнижчий конкурсний бал та вона подана найпізніше. Якщо вступник за рейтинговим балом не потрапляє на бюджетні місця за своєю найвищою пріоритетністю, наступною буде розглядатись його заява з нижчою пріоритетністю і так далі до заяви з пріоритетом «7».

Якщо вступник анулював заяви з першими пріоритетностями, то найвищою в нього буде наступна пріоритетність. Наприклад, заяви з пріоритетностями «1» та «2» скасовані, отже, найвища в цьому випадку буде заява з пріоритетом «3». Саме з неї почнеться розгляд заяв вступника, й ця заява розглядатиметься одночасно на рівні з першою пріоритетністю інших вступників. У цьому разі відсутність заяв з «1» та «2» пріоритетністю жодним чином не робить заяву з пріоритетністю «3» такою, що розглядається пізніше.

Тим не менше, освітяни запевняють: якою не була б пріоритетність заяви – до неї дійде черга. Коли заяви будуть розглядатися, має значення тільки конкурсний бал, що встановлений у відповідній заяві на відповідну конкурсну пропозицію.

, , , , переглядів: 958

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *