Як дивитися фільм жахів з максимальною користю

Збір коштів на потреби армії України
17.11.2018

Як дивитися фільм жахів з максимальною користю

1. Прочитайте про фільм перед переглядом. Так ви дізнаєтеся, про що він і що про нього думають інші люди. До того ж, ваш інтерес або зросте, або зникне, і ви заощадите купу грошей і часу.

2. Використовуйте прочитану про фільм інформацію, щоб вирішити, чи хочете ви його дивитися чи ні. Можливо, зміст вас не зацікавить або за відгуками ви зрозумієте, що перегляд буде марною тратою часу. Краще визначитися з вибором перед переглядом фільму.

3. Подумайте про те, щоб почати з правильного рівня жахів. Один зі способів перестати боятися – спочатку подивитися не надто жорстокі фільми, потім фільми, які дуже сильно нагнітають обстановку і тримають в напрузі. Таким чином, ви будете готові до сильних і потужних фільмів, не шокуючи себе при цьому.

Результат пошуку зображень за запитом "дивитися фільми жахів"

4. Сходіть в туалет перед початком фільму, особливо якщо дивитися його вночі. Швидше за все, вам не захочеться блукати темними коридорами в самоті. Думка про те, що якась істота буде чекати вас за рогом не дасть вам встати з ліжка.

5. Зберіть разом кілька подушок і ковдр, щоб створити для себе затишне гніздечко або навіть щось на зразок фортеці. Це дійсно допоможе відчувати себе в безпеці. В кінотеатрі так зробити не вийде.

, , переглядів: 1 086

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *