1. Поводьте себе як в офлайніІнтернет

Коли ми пишемо щось в Інтернеті перед нами лише монітор або екран смартфона.Тому ми часто забуваємо, що насправді спілкуємось з реальними людьми. Перш ніж написати якийсь коментар чи повідомлення, подумайте, чи сказали б Ви це людині вживу.

2. Не намагайтесь привернути увагу

У всіх стрічках трапляються пости а-ля “це найгірший день мого життя” або “На мене всім начхати”. Повірте, такі записи дратують майже всіх у Вашій френдстрічці.

Інтернет3. Не перехвалюйте себе

Подивіться на свої записи у соціальних мережах. Чим Ви в основному ділитесь? Якщо Ваша стрічка складається з Ваших досягнень, навіть найменш суттєвих, фотографій красиво сервірованої їжі та селфі, варто призадуматись.

4. Діліть друзів за інтересами

Не всім Вашим друзям в соцмережі цікаве одне і те ж. Одні зрадіють гіфці з котиками, інших вона роздратує. Поділіть людей на списки – така функція доступна в Facebook – і кожного разу робіть пост відкритим для тих, кому він буде цікавий.Інтернет

5. Поводьтесь обережніше з особистою інформацією

Сьогодні багато людей використовують записи в соцмережах як особисті прес-релізи. Але деякі пости можуть виглядати недоречно. Наприклад, не варто трубити на весь Facebook чи Twitter, що Ви розійшлись з партнером.

Сподіваємось, ці правила будуть корисними для Вас. А якщо Ви не відшукали в них схожості із собою – вітаємо, так тримати! 🙂