Як перевірити, чи придбані вами ліки – не підробка

Збір коштів на потреби армії України
04.10.2020

Як перевірити, чи придбані вами ліки – не підробка

В Україні функціонує система, яка забезпечує здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що знаходяться в обігу. – додаток “Ліки контроль”. У Департаменті охорони здоров’я Полтавської міськради розповіли, як можна перевірити оригінальність ліків.

“Підробка ліків глобальна проблема, але ми підкажемо, як Ви можете убезпечити себе. Купуйте препарати в спеціально визначених для цього місцях – аптечних закладах. Не купуйте ліки в кіосках, підземних переходах, в інтернеті (де не вказано контактну інформацію та адресу аптеки) чи просто у приватних осіб.

У кожної аптеки має бути ліцензія на роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Інформацію про наявність ліцензії, як правило, можна знайти в куточку споживача. Якщо її немає – запитайте у провізора”, – йдеться у повідомленні.

У Державному реєстрі лікарських засобів України можна перевірити наявність реєстрації препарату. Інформація оновлюється щоденно. У додатку “Ліки Контроль” можна знайти інструкції для лікарських препаратів, здійснити контроль підробок за певним алгоритмом та знайти зареєстровані аналоги лікарських препаратів.

, , , переглядів: 690

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *