Як піти в туалет у весільній сукні (+ВІДЕО)

Збір коштів на потреби армії України
30.05.2018

Як піти в туалет у весільній сукні (+ВІДЕО)

Кожна дівчина мріє про чарівну весіллі. Цей день, на думку багатьох, повинен запам’ятатися на все життя. Деталей багато, але для нареченої однією з головних є весільна сукня.
Наряд вибирається прискіпливо: адже в ньому має бути дефілювати весь день. І природні потреби, до речі, ніхто не відміняв.
Пишні «зефірні» сукні, які вибирають любительки класики, безумовно, милі. Але питання, яке хвилює всіх наречених і доставляє їм масу незручностей, як сходити в такому в дамську кімнату?
І доводиться винуватиці торжества закликати на допомогу подружок і всю свою природну спритність і вправність, щоб справити природну потребу. Те ще «задоволення»!
Але, здається, проблема вирішена. Американка Хезер Стейнлейк з Пенсільванії придумала пристосування, яке здатне полегшити життя багатьох наречених.

ВІДЕО ТУТ
Як все геніальне, винахід американки досить просто: це крінолін особливої ​​конструкції, який легко «згортає» і піднімає поділ весільної сукні в найвідповідальніший момент.
Спідниця з тонкого фатину, що отримала від творця назву Bridal Buddy, надівається під плаття і фіксується шнурком на талії. Такий же шнурок проходить і по нижньому краю кріноліну.
Коли прийде нужда відлучитися в дамську кімнату, нареченій залишиться лише підняти нижню спідницю (поділ сукні «згорнеться» в неї), потім протягнути руки в отвори конструкції, помічені синьою окантовкою, і затягнути нижній шнурок.
У підсумку виходить своєрідний «кокон», що не заважає дівчині справити природні потреби. Щоб повернути сукні початковий вигляд, досить лише потягнути за шнурок. Усе. Можна повертатися до гостей. Про це повідомляє Рамблер.

, , , переглядів: 2 598

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *