Як побачити стерті повідомлення у WhatsApp

Збір коштів на потреби армії України
19.07.2020

Як побачити стерті повідомлення у WhatsApp

Буквально рік тому в популярному месенджері WhatsApp з’явилася можливість перетворити груповий чат в публічний канал, щоб відтворити щось на зразок знаменитих каналів в Telegram. Проте, в більшості випадків WhatsApp все ще використовують виключно для зв’язку, а не для споживання контенту.

У наш час прям особисті листування в WhatsApp – скоріше рідкість, що очікувано після того, як постійно з’являлася інформація про зливі особистих даних користувачів даного мессенджера. При цьому, виявляється, навіть якщо користувач відправив, а потім видалив повідомлення, все одно не можна бути впевненим, що його не можуть прочитати.

Зрозуміло, будь-якому користувачеві відомо, що повідомлення в WhatsApp можна стерти, затримавши на ньому палець і видаливши для всіх. У будь-якому випадку ваш співрозмовник зможе побачити, що ви щось йому писали, але видалили. Проте, якщо у вашого співрозмовника увімкнено резервне копіювання, він зможе відновити видалені повідомлення. Суть в тому, що в більшості випадків вона включена за замовчуванням, а знайти цю опцію можна шляхом “Налаштування / Чати / Резервна копія”.

У тому випадку, якщо ваш співрозмовник видалив повідомлення, а у вас працює резервне копіювання, потрібно перевстановити додаток, після чого месенджер запропонує стандартну можливість відновитися з хмари, і якщо ви виберете її, у вас знову будуть ті ж чати, які були до видалення, при цьому видалені повідомлення знову будуть на місці.

, , переглядів: 787

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *