Як побороти депресію: 5 дієвих способів допомогти собі

Збір коштів на потреби армії України
06.04.2020

Як побороти депресію: 5 дієвих способів допомогти собі

Малювання і музика

Сюди ж можна віднести вокал та інші прояви твоєї творчої натури. Помітила, як навіть не надто талановиті каракулі фарбами заспокоюють, а музика – утихомирює? Тільки вибирай не сумні пісні, під які хочеться плакати і жаліти себе ще більше.

Секс
Та і ще раз так! Пройде головний біль, а з ним зайва дратівливість, поганий настрій і підвищиться самооцінка. Розслабся і отримуй задоволення. Це неймовірно корисно для організму.

Крик

Факт, що це допомагає. Не кричи на своїх кривдників, а то здобудеш славу неадекватної людини. Покричи в машині, коли їдеш сама, вдома у ванній, у спальні в подушку – побачиш, стане легше. До речі, можеш навіть пропустити міцне слівце – в цьому випадку можна.

Годування птахів чи кота/собаки

Немає нічого більш заспокійливого, ніж терапія спілкуванням з тваринами. Якщо у тебе є домашній улюбленець, обіймай і гладь його. Якщо ні, то піди і погодуй бездомне кошеня (може, навіть потім забереш нового друга собі) або горобців в парку.

Повітряні кулі

Відмінний спосіб зняти стрес. По-перше, ти заспокоїшся, дихання вирівняється, і емоції вщухнуть. По-друге, вид яскравих і барвистих повітряних куль підніме настрій і тобі, і твоїм оточуючим.
, переглядів: 667

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *