Як подорож допоможе зберегти стосунки?

Збір коштів на потреби армії України
27.12.2017

Як подорож допоможе зберегти стосунки?

Існує безліч порад як з побудови стосунків, так і – як не дивно – за їх руйнування. Згадай хоча б фільм «Як позбутися хлопця за 10 днів». Звичайно, коли б я була на місці героїні Хадсон, двічі подумала б перш, ніж здихатися такого красеня, як Макконахі. Ах! Але зараз не про руйнування, і навіть не про побудову, а про збереження цих самих стосунків. Як на мене, це хоч і найскладніша, але і найцікавіша частина Марлезонського балету.

 

Давай для початку розберемося, які способи ти вже використала, щоб їх зберегти. Похід в кіно? Вечеря при свічках? Сексуальне білизна? Непристойні смс-ки з обіцянкою спекотної ночі? А він, бідолаха, все каже, що занудьгував, що у стосунках йому бракує емоцій і драйву? Це знак, що настав час приймати кардинальні міри. І ці міри – подорож! Якщо ситуація не змінюється частинами, потрібно міняти все: обстановку, розпорядок дня, вид з вікна, їжу і оточення. Якщо не на місяць, то хоча б на вікенд. І не кажи мені, що немає грошей. Адже можна поїхати і не за кордон, а зняти житло біля моря.

 

 

Подорож – це реальна можливість усамітнитися, відсторонитися від проблем на роботі і навчанні, сховатися від настирливих родичів, друзів і колишніх, і нарешті приділити час один одному. І хто знає, можливо, саме подалі від буденного галасу він захоче проявити свою джентельменську натуру і з домашнього хом’ячка перетвориться в благородного лева: вранці принесе в ліжко солодкий кекс і міцну каву, а ввечері подарує букет червоних троянд і вразить небанальними компліментами. Особливо коли побачить, як на тобі зупиняють свої погляди інші благородні леви. Адже подорож – це прекрасний привід і самої забути про турботи. Зізнаюся, на свого у відпустці я подивилася зовсім по-новому. Він і сам ніби чекав зручного моменту проявити себе і після поїздки ще довго говорив про те, як хвацько йому вдалося знайти карету з кучером і зняти квартиру в Рівному, наприклад.

 

 

І якщо мої слова трішки переконали тебе в тому, що треба вирушати в подорож, не затягуй. Адже час не чекає!

, , переглядів: 746

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *