Як подружити домашніх улюбленців

Збір коштів на потреби армії України
15.07.2017

Як подружити домашніх улюбленців

У Вас вже є домашній улюбленець, але хочеться завести ще одного? Боїтесь, що вони не подружаться? Не переживайте, ЛАЙТ розповість, як Ви зможете внести свою лепту у вирішення цієй проблеми.

Дружимо собаку з собакою

собаки

Дуже важливий перший контакт, від нього залежатиме процес звикання. Знайомство організуйте обов’язково на вулиці, тобто – на нейтральній території. Покажіть своїй старшій собіці її лідируюче положення. Під час агресії між ними, варто наказати припинити новенькій. Годувати спочатку потрібно старшу.

Дружимо кішок

кішки

Кішкам на звикання одна до одної потрібно більше часу ніж собакам. В перші дні, коли Ви покидатимете дім, закривайте їх в різних кімнатах. Так вони будуть на безпечній відстані й звикатимуть до запаху одна одної. Коли приходите додому – впускайте старшу кіщку до новенької. При цьому безперервно спостерігайте за ними і невтручайтесь поки вони не б’ються, навіть якщо шиплять.

Дружимо кішку з собакою

кішка і собака

В цій ситуації необхідно також тримати улюбленців в різних кімнатах. Старожил обов’язково ревнуватиме Вас до новачка. Тому одразу припиняйте агресію та заохочуйте дружню поведінку. Придумайте безпечне місце для кішки, наприклад, на висоті.

Дружимо пташку з кішкою

кішка і папуга

Не варто думати, що смачна і регулярна їжа притупила мисливські інстинкти. Навіть якщо кішка не виявляє агресії і підходить до клітки лише подивитись на пташку, переляк може нашкодити. Тому встановіть в клітці будиночок, де ніхто не зможе побачити Вашу пташку.

Сподіваємося, тепер кількість улюбленців у Ваших домівках зросте. 😉

, , , переглядів: 1 099

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *