Як помолодшати на 10 років за допомогою макіяжу

Збір коштів на потреби армії України
07.09.2018

Як помолодшати на 10 років за допомогою макіяжу

На жаль, з часом наша шкіра починає старіти, а виглядати молодо мріє кожна жінка. Дізнайтеся, як за допомогою макіяжу виглядати на 10 років молодше. Створити ілюзію обману нам допоможе косметика, яку ми будемо використовувати при нанесенні макіяжу і кілька секретів, якими користуються візажисти.

Тон

Відмовся від матуючої косметики і пудри, вони лише підкреслять зморшки. Використовуй кремові текстури, які добре лягають і не забивають пори.

Ефект “пудрових брів”

Пудрові брови – це спосіб фарбування, який виглядає більш м’яким і розмитим. Його з легкістю можна зробити за допомогою макіяжу, повторивши текстуру волосків тінями або кольоровою тушшю. Відтінок, ні в якому разі не повинен бути темним, краще на півтона світліше натурального волосся.

Результат пошуку зображень за запитом "за допомогою макіяжу"

Зміни чорний на коричневий

Забудь про чорний колір в області очей і брів. Ніякої чорної туші і підводки! Візажисти кажуть, що чорний колір візуально звужує очі і робить акцент на зморшках навколо них. Заміни підводку на лайнер за кольором очей: зеленооким на сливовий і колір хакі, блакитнооким і сірооким — коричневі і земляні відтінки, карооким — темно-синій.

Додай сяйва шкірі

Якщо молоді дівчата можуть похвалитися натуральним блиском шкіри, то з віком його потрібно імітувати. Використовуй рідкі та кремові хайлайтери і полюби основи зі світловідбиваючими частинками.

Результат пошуку зображень за запитом "за допомогою макіяжу"

Тримайся подалі від темних помад

Сливові і бордові помади повинні бути тільки у вечірньому макіяжі. З коричневими відтінками помад краще розпрощатися. З матовими текстурами потрібно бути максимально акуратною. Май на увазі, що вони зменшують губи. Використовуй помади з кремовою текстурою і додавай трохи блиску в центр губ.

, , переглядів: 1 190

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *