Як позбутися від чорних крапок в домашніх умовах: очищуючі засоби

Збір коштів на потреби армії України
07.08.2017

Як позбутися від чорних крапок в домашніх умовах: очищуючі засоби

маскаЛАЙТ вже багато розповідав про те, як позбутися прищів та чорних крапок. Але це проблема, яка не вирішується за один день. Варто також враховувати те, що у нас всіх різні організми, тому Вам потрібно підшукати засоби, які підходитимуть саме Вам. Тому сьогодні ми розповімо про очищуючі засоби. Про один з них, а саме про маску Ви вже знаєте.

Очищуючі засобимаска

  • Маска з білої глини. Це природній абсорбент, який звужує пори, прибирає залишки шкірного сала та жирний блиск. Порошок для маски продається в аптеках, достатньо просто змішати його з теплою водою та нанести на 10-15 хвилин. Оскільки глина сушить шкіру, робіть таку маску не частіше ніж раз на тиждень, а після завершення процедури нанесіть зволожувальний крем.
  • Медова маска. Нанесіть тоненький шар рідкого меду на обличчя на 10-50 хвилин та змийте теплою водою. Мед – природний антисептик, який зробить шкіру чистішою, не пересушуючи її. Перед застосуваннім краще нанести мед на невелику ділянку на руці та перевірити чи він не викликає алергічної реакції.
  • Кефірна маска. Підігрійте звичайний кефір до 50-60 градусів за Цельсієм та намажте його на обличчя. За 15-20 хвилин, кислота, яка міститься в напої, обробить Вашу шкіру так, як це зробив би м’який пілінг.

Якщо Вам не підійшов жоден спосіб – не переживайте! Протягом наступних кількох днів ЛАЙТ розповість на цю тему трішки більше. 😉

, , , , , переглядів: 1 230

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *