Пасивні міри

знайомствоНавіть якщо Ви хочете, щоб ініціатива належала чоловікові, його можна ненав’язливо до цього підштовхнути так, щоб він був впевнений, що зробив перший крок.

  • Оприділіться з місцем. Визначте який партнер Вам потрібен та відправляйтесь саме туди, де його можна зустріти в п’ятницю ввечері. Зверніть увагу на місця, які Ви відвідуєте часто. Там можуть бути чоловіки, з якими у Вас є спільні інтереси.
  • Станьте постійним клієнтом. не забувайте про звичайні бари та кафешки. Оберіть одне місце та навідуйтесь туди регулярно. Обстановка стане комфортною для Вас, так буде легше почувати себе вільно. А радість барменів при Вашій появі точно не залишить Вас без поглядів.
  • Частіше знаходьтесь самі. Не відлякуйте незнайомців виглядом своїх регочучих подруг, а тим більше друзі-чоловіків. Практикуйте одиночні прогулянки, походи на заходи та в кафе.знайомство
  • Не будьте сніговою королевою. Якщо Ви хочете з кимось познайомитись, забудьте про маску холоду та байдужості. Вона швидше відштовхує, ніж приваблює. Задіювати всі вміння Вашої міміки теж не варто. Для того, щоб показати свою зацікавленість достатньо лише погляду та теплої посмішки.
  • Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Ми не маємо на увазі, що потрібно дістати з гардеробу все найкоротше та блискуче. Кричуща сексуальність говорить про відчай дівчини та її поганий смак. Краще зробити ставку на стильні рішення в образі (для цього для Вас є ціла рубрика “Стиль”).

Будьте впевнені, ці поради не залишать Вас без уваги сильної статі!