Як правильно читати: топ-5 книжкових лайфхаків

Збір коштів на потреби армії України
17.06.2018

Як правильно читати: топ-5 книжкових лайфхаків

Читання входить в топ-10 найбільш заспокійливих занять, які дарують людині радість. Це підтверджують результати опитування жителів 134 країн. Але часто людям складно читати, сконцентрувавши увагу на улюбленому занятті. Тож, як правильно читати, щоб отримувати задоволення від процесу?

Позбутися від відволікаючих чинників

Оповіщення на смартфоні або комп’ютері, безумовно, будуть вас дратувати, тому краще відключити гаджети або залишити їх в іншій кімнаті. Ще один важливий момент – вибрати тихе місце для читання, де ніхто не буде вам заважати.

Результат пошуку зображень за запитом "що почитати"

Зайнятися медитацією

Медитація дозволяє людям заспокоїти мозок, сконцентруватися і навіть поліпшити пам’ять. Причому медитувати можна як завгодно, наприклад, контролюючи дихання протягом 1-5 хвилин в день.

Дисциплінувати себе

Перед читанням визначитеся з метою: для чого ви читаєте? Якщо це нон-фікшн, то тримайте в думці головну мету – використовувати отримані знання на практиці. Також виділяйте собі щодня певний час на читання. Почніть з 10 хвилин в день і додавайте по 5 хвилин в наступні дні.

Результат пошуку зображень за запитом "що почитати"

Зупиняйтеся для осмислення прочитаного

Часто буває так, що ви пробігли очима кілька абзаців, але не зрозуміли зміст прочитаного. Це все через неуважність. Візьміть папір і ручку і напишіть про те, що прочитали: позначте персонажів, місце і час дії, визначте, що хотів донести до читача автор. Таким чином у вас в пам’яті відкладеться більше інформації.

Розвивайте здатність мислити

Вчитися новому і розвивати свої когнітивні здібності зовсім не складно. Достатньо зайти в магазин з додатками для смартфона і скачати розвиваючі ігри. Онлайн-тренажери допоможуть зміцнити нейронні зв’язки в мозку, а це значно поліпшить концентрацію уваги. Головне в цій справі – регулярність, тому що від одноразових тренувань ефекту не буде.

Результат пошуку зображень за запитом "що почитати"

, , переглядів: 1 160

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *