Як правильно носити годинник: 5 корисних підказок

Збір коштів на потреби армії України
03.10.2018

Як правильно носити годинник: 5 корисних підказок

Не носіть годинник з дуже великим циферблатом

Діаметр циферблата вимірюється в міліметрах. У середньому циферблат чоловічих годинників повинен складати від 34 мм до 50 мм, хоча ця величина може бути і більше. Вам не слід носити годинник понад 50 мм, а 34-40 мм є стандартом, який ідеально підходить як жінкам, так і чоловікам.

Вирішіть, на якій руці ви хочете носити годинники

Тут немає “правильної” відповіді. Виберіть руку, на якій вам найбільш комфортно носити годинник, щоб він не сковував ваших рухів. Як правило, це не домінуюча рука, так як писати з годинником на зап’ясті вам буде не дуже зручно.

Носіть годинники на зап’ясті, поруч з кісточкою

Переконайтеся, що циферблат знаходиться прямо поруч з кісткою на зовнішній стороні передпліччя (ліктьова кістка). Коли ви стоїте, годинники не повинні виглядати з-під манжети вашої сорочки. При носінні сорочки годинники повинні бути видні тільки у разі згинання руки в лікті. Ніколи не носіть поверх манжету.

Виберіть підходящий ремінець

Ремінець повинен бути зручним, натуральним і, звичайно ж, акуратним. Можливо, вам буде потрібно відрегулювати ремінець, щоб він підходив за розміром зап’ястя.

Підбирайте годинники до вашого взуття

Як правило, модельні годинники підбираються до модельного взуття. Якщо ви носите кеди, то в такому випадку актуальними будуть спортивні варіанти. Якщо ж ви носите щось середнє, наприклад чоботи, балетки або шльопанці, то найкращим вибором стане повсякденний варіант.

, , переглядів: 1 463

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *