Як правильно адаптувати свого пса до закінчення карантину

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2020

Як правильно адаптувати свого пса до закінчення карантину

На горизонті завиднівся кінець карантину. Багато хто береться планувати свій вихід із затишного домашнього офісу у великий світ. Та власники собак мають ще інший клопіт – потурбуватися про те, як сприймуть нові норми їхні улюбленці.

Ми працювали удома, відпочивали удома, гуляли неподалік від дому – тепер зміна правил може датися домашнім тваринам непросто. Як правильно “вивести” собаку з карантину?
Щоб призвичаїти свого собаку до того, що вас знову подовгу не буде вдома, виконуйте наступні рекомендації від bbc.com.

Удавайте, що збираєтесь на роботу

Зодягніться в офісний костюм, візьміть ключі та вийдіть за двері на кілька хвилин. Так собака поступово звикне, що ви його тимчасово лишаєте. Варіюйте час вашої відсутності після такого ритуалу зборів.

Не розводьте драму

Повернувшись, не робіть драматичних сцен про те, який бідний-нещасний ваш песик. Почекайте, поки він заспокоїться, і нагородіть його за те, що він заспокоївся.

Будьте терплячі й позитивно налаштовані

Якщо собака багато гавкає, не нервуйтесь. Коли хтось тривожиться, найгірша відповідь – ще більше тривоги з вашого боку.

Поводьтесь відповідально

Після виходу з карантину ми зможемо довше гуляти, а наші собаки почнуть більше взаємодіяти з іншими собаками. Перебуваючи серед інших собак, пильнуйте за поведінкою свого. При необхідності тримайте його на повідці. Помічайте, що змінилося в його поведінці.

, , , переглядів: 745

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *