Як прикрасити ялинку, коли в будинку кішка

Збір коштів на потреби армії України
11.12.2017

Як прикрасити ялинку, коли в будинку кішка

Кожен, у кого є кішка, знає, що ялинка для даної тварини – “майданчик”. Тому щоб ялинка простояла новорічні свята в більш-менш належному вигляді, доводиться дотримуватися певних правил при установці та оздобленні дерева.

По-перше, необхідно вибрати для ялинки міцну опору / підставку. Дана деталь вбереже дерево від падіння, якщо кішка вирішить на нього видертися. Для більшої стійкості можна прив’язати ялинку до батареї або гардин.

По-друге, потрібно виділити для ялинки таке місце в квартирі, щоб поблизу не було столу, полиць і інших меблів, куди тварина могла б піднятися, а звідти вже застрибнути на дерево. Якщо в будинку кілька кімнат, то ялинку краще встановити в тій, яку можна буде закрити від вихованця в періоди відсутності людей.

По-третє, прикрашати пухнасту красуню необхідно “правильними” іграшками. Варто відмовитися від дорогих скляних елементів, замінивши їх симпатичними дерев’яними, пластиковими або тканинними, тим більше що зараз у продажу є безліч неймовірно красивих іграшок які небються. Не варто навішувати на ялинку мішуру і “дощик”, так як ці блискучі прикраси привертають кішок найбільше, а багато вихованців люблять не тільки пограти з цим оздобленням, але ще і “підкріпитися” ними. Пам’ятайте – така “їжа” може привести до загибелі вихованця.

, , переглядів: 1 366

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *