Як прискорити роботу Google Chrome: детальна інструкція

Збір коштів на потреби армії України
21.01.2019

Як прискорити роботу Google Chrome: детальна інструкція

Chrome – одна з найбільш ненажерливих комп’ютерних програм, і справа навіть не в тому, що вона споживає багато ресурсів сама по собі (хоча і це теж), а в надмірній перевантаженості сучасних сайтів. І хоча сам виробник Google намагається зробити його легше і швидше, багато від нього не залежить, так що браузер досі працює повільно, і використовує при цьому ресурси ПК по максимуму.

Розширення OneTab вирішує проблему споживання ресурсів максимально кардинально. По суті в браузері залишається всього одна вкладка з закладками на сайти, які були відкриті недавно, і ви можете перейти на будь-який з цих сайтів або відновити всі вкладки одним кліком. Закріплені вкладки не закриваються, вони залишаються на місці. При цьому завантаження процесора на комп’ютері падає, так як система не довантажує зайві сайти.

Після установки OneTab праворуч від адресної панелі з’являється кнопка розширення. Натискаєте на неї – і всі відкриті в даний момент вкладки закриються, але посилання на них залишаться на сторінці розширення. До того ж, видалення сайтів спрощує весь процес використання додатком, і браузером.

Результат пошуку зображень за запитом "Google Chrome OneTab"

, , переглядів: 1 242

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *