Як продовжити життя зимовому пальто?

Збір коштів на потреби армії України
29.11.2018

Як продовжити життя зимовому пальто?

Взимку ніщо не зрівняється з приємним теплом пальто. М’який, затишний верхній одяг допомагає краще переживати морози, а на додачу ще й лишатися красивими та елегантними. Це варто того, що приділяти достатню кількість уваги догляду за верхнім одягом. Ми підкажемо, як саме оберігати жіночі пальта від швидкого зношування.

Інвестуйте в якість

Придбавши якісний верхній одяг, ви забезпечуєте собі тепло і стильне доповнення до образу. Але це ще не все. Хороші речі слугують значно довше, ніж усі інші.

Двадцять або й тридцять років – цілком нормальний термін експлуатації для пальто, пошитого з міцних довговічних матеріалів. В результаті ви заплатите менше, ніж придбавши кілька недовговічних речей.

Правила догляду

Дотримуйтеся цих простих рекомендацій, і улюблений одяг прослужить вам ще не одну зиму:

  • Регулярно обробляйте одяг м’якою щіткою, щоб зібрати пил, волосся та інші сторонні об’єкти.
  • Повісьте пальто на досить широкий і твердий вішак. Якщо він буде надто вузьким, вовна може деформуватися на плечах. Ніколи не зберігайте пальто у згорнутому вигляді. Тоді на ньому з’являться складки, а прибрати їх з цупкого матеріалу доволі складно.
  • Не тримайте пальто у щільно заповненій шафі. Свіже повітря допомагає зберегти структуру матеріалу.
  • Для видалення легких плям змочіть одяг чистою водою (можна мінеральною) і промокніть паперовим рушником. Не тріть пляму і не використовуйте для намочування інші рідини.
  • Чистьте пальто на початку і в кінці зимового сезону. Міль приваблюють людські аромати, наприклад від їжі, парфумерії, сигарет. Чистка знижує ймовірність появи шкідників.
  • Прийшовши додому, спорожніть усі кишені, щоб вони не розтягувалися. Постарайтеся не класти всередину важкі речі.
  • Якщо в інструкції до одягу дозволяється ручне прання, використовуйте м’який засіб і теплу воду. Змішайте їх до появи піни, замочіть пальто на 10 хвилин, а потім промийте чистою прохолодною водою. Для чистки шерсті не використовуйте гарячу воду чи відбілювач.
  • Після прання злегка відтисніть пальто, але не викручуйте його. Потім залиште одяг сохнути у горизонтальному положенні. Не підвішуйте його, оскільки волога вовна легко розтягується.
  • Бажано після кожного використання лишати пальто у шафі на 24 години для розгладжування зморщок.
переглядів: 714

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *