Як прибрати іржу: залізно надійний спосіб

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2022

Як прибрати іржу: залізно надійний спосіб

При постійному контакті з водою і повітрям навіть такий міцний матеріал як метал згодом піддається корозії, вкривається коричневими плямами, втрачає зовнішній вигляд, міцність і навіть може стати непридатним для використання. Як позбутися іржі простим і надійним способом, читайте в нашій статті.

Як почистити іржу

Чим прибрати іржу: лайфхак

Один із перевірених народних методів, як прибрати іржу з металевих поверхонь, деталей, а також емалі і кераміки – Coca-Cola. До складу цього популярного газованого напою входить ортофосфорна кислота. Саме ця речовина здатна розчинити іржу.

Залийте напоєм поржавіли місце або ж помістіть в ємність з Кока-Колою вкриту корозією деталь. Залиште 12-24 години – чим довше, тим надійніше. При необхідності повторіть процедуру з більш свіжим напоєм.

Такий спосіб допоможе позбутися навіть стійкої іржі, наприклад, на металевих поверхнях, інструментах а також у ванній, мийці, унітазі. Змийте Кока-Колу і пройдіться мочалкою або щіткою, щоб прибрати забруднення. Після обробки іржа зникне надовго.

 

 

переглядів: 659

Один коментар
  1. Дурня повна – в Кока-Колі дуже мала концентрація. Дешевше купити ортофосфорну кислоту (для паяння) і користуватись нею.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *