Як раз і назавжди зав’язати з колишніми

Збір коштів на потреби армії України
25.08.2018

Як раз і назавжди зав’язати з колишніми

У багатьох жінок є такий колишній, в чию сторінку в соцмережі так і хочеться заглянути, а рука тягнеться зателефонувати або написати з пропозицією сходити на каву. Або навіть проскакують думки про відновлення відносин. Однак, в одну і ту ж річку не можна увійти двічі, тому реанімувати минулі відносини – не найкраща ідея. Так що ж робити, щоб попустило?

1. Блокуйте його у всіх соцмережах і навіть в електронній пошті, щоб не було спокуси писати йому. Зробіть переадресацію його телефону вашому неприємному знайомому. Заблокуйте ще кількох його друзів, адже на їхніх сторінках точно “спливуть” якісь фотографії, де неодмінно буде ваш колишній, тому варто убезпечити себе від цього.

2. Знищте речі, які викликають спогаді: починаючи від милих котиків, які він подарував вам в перший місяць, і закінчуючи вібратором, який дарував солодкі відчуття. Будьте жорсткими щодо себе, відкидайте зайві сентименти. Краще таку “операцію И” робити з найкращою подругою і пляшкою чогось алкогольного. Озбройтеся молотком і ножицями і сміливо бийте і ріжте щосили. Не стримуйтеся.

3. Боріться з собою. Спочатку спогади будуть валити вас з ніг. Спочатку їх буде багато і вам буде здаватися, що ваш мозок закипає, однак згодом, а тим більше, виконавши попередні пункти цього списку – вам стане легше. Час лікує. Образ колишнього у вашій голові розмиється і через кілька місяців ви можете його навіть не впізнати на вулиці.

4. Знайдіть заняття по душі. Щоб заповнити руки і голову – опануйте нове хобі, краще в цьому випадку буде рятувати те, що одночасно розвиває і тілесне і духовне, наприклад, йога або медитація. Саме ці техніки допоможуть вам тримати ваш організм в тонусі. Але насправді це може бути що завгодно, що вас дійсно захопить.

5. Не вірте. Якщо ви розійшлися, а потім раптово стаєте дуже потрібні йому, плюс він засипає вас обіцянками – не вірте. Краще згадайте, чому ви розійшлися: на це була причина, а швидше за все, навіть кілька. Минулого не повернеш, а люди, як би нам не хотілося вірити, не змінюються. Жодні обіцянки не будуть виконані.

6. Не бійтеся: зміни тільки на краще. Небеса обов’язково пошлють вам кращу людину, ніж ваш колишній, і все буде добре, навіть якщо зараз ви сидите біля екрану комп’ютера або телефону і плачете.

7. Плачте і кричіть. Не стримуйте емоції, не носіть їх у собі, відпустіть. Якщо ви обдаровані, то в творчому пориві – малюйте або пишіть вірші. Буде легше, це – катарсис, “споглядання смерті” колишнього у вашій голові.

8. Відпускайте: всесвіт не терпить порожнечі, а тому, коли ви відпустите, у вашому житті з’явиться хтось замість вашого колишнього.

9. І – зав’язуйте!

, , , переглядів: 1 032

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *