Як розбавити туш для вій: практичні поради

Збір коштів на потреби армії України
07.04.2022

Як розбавити туш для вій: практичні поради

Існує кілька простих засобів, які допоможуть реанімувати туш, що засохла.

Багато дівчат стикалися з неприємною ситуацією, коли терміново потрібно навести марафет і потрібна туш для вій, а вона виявилася засохлою. І якщо купити новий бьюті-засіб неможливо, є кілька способів розвести стару туш .

Однак пам’ятайте, що реанімувати можна лише туш, що підсохла або загустіла. А от прострочений засіб краще викинути, щоб не зашкодити очам.

Як відновити засохлу туш для вій: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Нагрівання

Якщо до складу туші входить парафін, то достатньо трохи потримати закритий тюбик у дуже теплій воді . Потім потрясіть тюбик. Туш розтане, і нею можна буде користуватися.

  • Лайфхак 2. Вода

Найпростіший спосіб розвести туш – додати до тюбика дві краплі кип’яченої або дистильованої води . Цей метод підходить для туші на водній основі і якщо у вас немає алергії.

  • Лайфхак 3. Рідина для зняття макіяжу

Для відновлення туші у початковому вигляді може підійти рідина для зняттям макіяжу з очей. Причому підберіть засоби одного і того ж бренду .

  • Лайфхак 4. Очні краплі

В якості розчинника можна використовувати засіб, безпечний для очей і призначений для догляду – рідину для зберігання контактних лінз або краплі для очей.

  • Лайфхак 5. Чай

Виправити ситуацію з тушшю допоможе звичайний чорний чай , досить міцний. Додайте кілька крапель чаю у тюбик або занурте пензлик у склянку з напоєм.

  • Лайфхак 6. Тонік

Тільки вибирайте для цього лосьйон або тонік без вмісту спирту , щоб не травмувати очі.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

переглядів: 1 645

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *