Як швидко і правильно засмагати

Збір коштів на потреби армії України
01.06.2017

Як швидко і правильно засмагати

Літо – пора відпусток, ласкавого моря і гарної засмаги. Правда, як би дивно це не звучало, але загоряти правильно вміють не всі, тому нерідко на березі можна зустріти обгорілих на сонці людей з червоною або шкірою, яка звисає лахміттям.

Як правильно загоряти на пляжі?

Правильно вибирати місце: Самий безпечний загар можна отримати під навісом. Всі ми знаємо, що прямі сонячні промені небезпечні для здоров’я.

Підібрати якісний крем: Людям зі світлим відтінком шкіри і дітям у перші дні рекомендується брати крем з показниками не менше 40, смаглявим достатньо буде 20.

Строго стежити за часом: Засмагати рекомендують з сходу сонця і до 10-11 годин дня, і ввечері після 16-00, коли сонечко ласкаве і ніжне. Для рівномірного потемніння шкіри достатньо всього 2 годин в день, більше знаходиться на пляжі шкідливо, навіть в години найменшої активності сонця.

 

Дуже добре «прилипає» засмага у воді, так що засіб має бути водостійким, а особа потрібно прикрити кепкою. Якщо вирішили поплавати на матраці, будьте акуратні, перевертатися треба частіше звичайного.

Як швидко засмагати в залежності від типу шкіри

До першого (кельтським) типу належать володарі ніжної шкіри кольору молока, світлого волосся і блакитних, зелених або світло-сірих очей. На обличчі, нерідко, спостерігається поява яскраво-виражених веснянок. Так як у людей з такою шкірою меланін виробляється дуже повільно, їм, безумовно, варто обмежувати перебування на відкритому сонці, щоб уникнути опіків.

Другий (європейський) тип відрізняється світлою шкірою і очима, в поєднанні з русявим або каштановим волоссям. Щоб отримувати гарну засмагу необхідно застосовувати сонцезахисні креми і звикати до сонця поступово – починаючи з 20 хвилин перебування на пляжі.

Якщо ви володієте карими або темно-сірими очима і темно-русявим кольором волосся, а також трохи смаглявою шкірою – ваш тип змішаний (європейський темний). Люди з такою шкірою можуть практично не побоюватися сонячних опіків, але щоб швидко засмагнути, не зайвим буде застосування крему з рівнем захисту близько 30 Q.

Четвертий або середземноморський тип шкіри відрізняється оливковою відтінком, який гармонійно підкреслюють темне волосся і очі. Люди з такою шкірою швидко набувають стійкий і насичений бронзовий загар, але їм також рекомендується бути обережними на сонці в перші дні засмаги.

 

, , , переглядів: 1 697

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *