Як терміново зібрати речі для подорожі?

Збір коштів на потреби армії України
10.11.2018

Як терміново зібрати речі для подорожі?

Для бажаючих зекономити туристів гарячі путівки зі Львова дарують чудову можливість відпочити з невеликими витратами. Така путівка означає, що часу на роздуми лишається дуже мало. Інколи вирушати потрібно вже через кілька днів після бронювання. Як підготуватися до подорожі в такому випадку, щоб нічого не забути? Ми підготували кілька корисних порад для цього.

Термінова підготовка чемодану

Ось кілька рекомендацій, які допоможуть правильно зібратися в «гарячу» подорож:

  • Складіть список необхідних предметів одразу після придбання путівки (як тільки повернетеся додому). Не відкладайте це наостанок. Подумайте, чим будете займатися на відпочинку. Розділіть список на чотири категорії: одяг, електроніка, засоби гігієни та все інше. Збираючи чемодан, викреслюйте предмети зі списку.
  • Візьміть з собою теплу річ, навіть якщо вирушаєте на південний курорт. Погода може раптово змінитися. Куртка не займе багато місця і може бути дуже корисною. Покладіть у валізу светр, товсту сорочку з довгим рукавом чи іншу теплу річ.
  • Повністю зарядіть акумулятори гаджетів і покладіть в чемодан зарядні пристрої. Активним туристам можна придбати портативний зарядний пристрій з динамо-машиною чи сонячними панелями. Такі речі можуть стати в нагоді при відсутності доступу до електропостачання.
  • Зберіть туалетні приналежності, засоби гігієни та індивідуальну аптечку. Бажано також прихопити нитки та голку для дрібного ремонту.
  • Ювелірні вироби та інші дрібні цінності краще лишити вдома. Беріть з собою лише ті речі, які є дійсно необхідними. Поспішаючи, ви можете забути, які саме прикраси взяли.
  • Перегляньте прогноз погоди того місця, в яке вирушаєте. Це допоможе не напихати валізу зайвим одягом. Але пам’ятайте пораду щодо теплих речей.
  • Немає часу купувати великий чемодан? Спробуйте скручувати одяг у валики. Так вдасться заощадити цінний простір. Якщо зробити все правильно, штани і сорочки не бгатимуться.

Не розраховуйте на те, що необхідні речі вдасться купити в пункті призначення. По-перше, знайти їх не завжди легко. По-друге, це пов’язано з додатковими витратами. Потрібні предмети в іншій країні можуть бути значно дорожчими, ніж удома. В результаті ви ризикуєте нічого не зекономити, вирушаючи в подорож по гарячій путівці.

переглядів: 536

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *