Як усунути запах в дачному туалеті

Збір коштів на потреби армії України
22.09.2022

Як усунути запах в дачному туалеті

Багато власників дач і заміських будиночків нерідко стикаються з нагальною проблемою – стійким неприємним запахом з вуличного туалету. Причина тут ясна – у вигрібній ямі відстоюються всі відходи життєдіяльності, яким просто нікуди діватися, на відміну від каналізаційних стоків. Тому рано чи пізно “душок” від дачного клозету доставляє масу неприємних вражень.

Радикально вирішити проблему стійкого неприємного запаху з дачного туалету можна викликавши машину-асенізатор. Так необхідно чинити через певні проміжки часу, в залежності від того, наскільки швидко заповнюється стічна яма. Однак в проміжках між чистками можна розв’язувати проблему з неприємним запахом з дачного туалету.

Як усунути запах в дачному туалеті

Що буде якщо насипати соду в вуличний туалет

Згладити неприємні відчуття від відвідування вуличного туалету можна простим способом. Є засіб, який допоможе позбутися від неприємного запаху.

Для цього достатньо висипати у вигрібну яму звичайну харчову соду. Давно помічено, що в результаті неприємний запах усунеться. Результату можна домогтися на тривалий термін – до одного року. Пояснення просте, адже сода працює краще хімії. Принцип тут давно відомий – сода знищує самі саме бактерії, які й генерують стійкий неприємний запах з дачного туалету.

Як прибрати запах з вигрібної ями в приватному будинку

Для того, щоб успішно побороти стійкий і неприємний запах у вуличному туалеті, не полінуйтеся регулярно використовувати засоби, призначені для цього. Вони допоможуть боротися зі смородом. З цією метою поцікавтеся в магазині “сад-город” спеціальними засобами, які усувають неприємний запах з вигрібної ями. Дачники рекомендують для усунення неприємного запаху з вуличного туалету використовувати біологічні засоби з анаеробними бактеріями. Весь секрет простий – вони не вимагають повітря для нормального функціонування.

Що додати в зливну яму, щоб не було запаху

З цією метою підійдуть відразу кілька варіантів: хімічне очищення містить у собі нітратні очищувачі, кислоти, амоній.

Як це працює:

  • у воді розчиніть необхідний інгредієнт;
  • одержаний розчин засипте в вигрібну яму;
  • можна використовувати хімікат і в чистому вигляді (спосіб застосування залежить від засобу);
  • в процесі роботи препарати розчиняють мул і тверді відходи, нейтралізують бактерії та запах.

Народні засоби від запаху в дачному туалеті

  • тирса деревини або звичайна зола (після кожного використання туалету висипайте кухоль);
  • використовуйте тільки що скошену траву (її додають в вуличний туалет після кожного відвідування);
  • несподіваний спосіб – додавайте бадилля томатів або кропиву (це допомагає відлякувати комах і поглинати аміак, підсипають щотижня).

Джерело: https://news.glavred.net/

 

переглядів: 3 069

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *